StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 28. bře 2024 13:17:24

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Justin vs Own3D
PříspěvekNapsal: čtv 23. čer 2011 6:26:13 
Offline
 Profil

Registrován: pát 08. říj 2010 15:42:44
Příspěvky: 97
ja koukam na stream spanishiwa na justin.tv a nelaguje ani na 720p ale ani own3d mi nelaguje tak nevim ael tam nevim jaka je kvalita.
rychlost netu 20 / 2 Mbps

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Justin vs Own3D
PříspěvekNapsal: čtv 23. čer 2011 9:13:11 
Offline
 Profil

Registrován: pon 09. srp 2010 21:08:24
Příspěvky: 4
LOL je fajne jak tu vsici valite ze justin je lepsi nez own proc omg streamuji vsici v cz na own. zkouseli jste streamovat na justinovi? My jo a hned nam psala asi 1/4 lidi ze jim to laguje. Presne nevim jak to je ale bylo mi vysvetleno ze justin je americka sluzba s americkymy servery a vsim a pak nekterym poskytovatelu pripojeni u nas to k nim nejede uplne košer takze to laguje.

Ke snizovani kvality jako jo ale tam si presne nejsem jistej jak to je, kdyz sem vysilal na justinu tak tam defaultlne prepinani kvality neni, nevim jestli se tam musi pak streamovat jako na vice linkach nebo jak to je ale defaulne to tam neni.


ono je super ze vetsina lidi si stezuje ze je lepsi streamovat pres toto misto tohoto a pri tom nikdy stream nerozjela a nezkousela. Jako pokud bude own bugovat a poustet reklamy dokola tak muzu za sc2cz rict ze budeme hledat jiny reseni ale za soucasne situace myslim ze own je pro nase potreby dostacujici


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Justin vs Own3D
PříspěvekNapsal: čtv 23. čer 2011 9:38:39 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 09. srp 2010 15:45:55
Příspěvky: 59
Murdoc píše:
LOL je fajne jak tu vsici valite ze justin je lepsi nez own proc omg streamuji vsici v cz na own. zkouseli jste streamovat na justinovi? My jo a hned nam psala asi 1/4 lidi ze jim to laguje. Presne nevim jak to je ale bylo mi vysvetleno ze justin je americka sluzba s americkymy servery a vsim a pak nekterym poskytovatelu pripojeni u nas to k nim nejede uplne košer takze to laguje.

Ke snizovani kvality jako jo ale tam si presne nejsem jistej jak to je, kdyz sem vysilal na justinu tak tam defaultlne prepinani kvality neni, nevim jestli se tam musi pak streamovat jako na vice linkach nebo jak to je ale defaulne to tam neni.


ono je super ze vetsina lidi si stezuje ze je lepsi streamovat pres toto misto tohoto a pri tom nikdy stream nerozjela a nezkousela. Jako pokud bude own bugovat a poustet reklamy dokola tak muzu za sc2cz rict ze budeme hledat jiny reseni ale za soucasne situace myslim ze own je pro nase potreby dostacujici


Ja sem si vzdycky rikal, ze Own je lepsi. Kdyz jste parkrat streamovali na Justinovi tak mi to, jak rikas, lagovalo. Nicmene v Justinovi s tim neco museli udelat, protoze kdyz jsem tedko sledoval Dreamhack tak sem nemel absolutne zadny problem.

Je sice pravda, ze (jak uz tu nekdo psal) sem musel mit prenosy od Day9 na 360p, kdezto Ragequit sem mohl mit klidne na 720p. Je mozne ze to bylo tim, ze Day9 to streamoval ze svedska, kdezto Ragequit streamoval z Nemecka, ale to mi pride jako kravina, stejne to musi jit pres server (ale je mozne ze pres jiny servery).

Navic po te silene masazi reklam na Ownu bych zacal byt vama o prechodu jinam silne uvazovat.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Justin vs Own3D
PříspěvekNapsal: čtv 23. čer 2011 9:47:52 
Offline
 Profil

Registrován: pon 09. srp 2010 21:08:24
Příspěvky: 4
ja sem este vcera streamoval ladder a nic nam tam moc neskakalo, navic ani me tam ty smokovi reklamy neskakali a to myslim nemam zadny addblocky ve firefoxu....

jako je mozny ze justin nejaky "fixli" ale fakt naposledy kdyz jsem ho zkousel tak to nebylo uplne idealka ale jak rikas pokud bude own s tema reklamama hodne zlobit tak zkusime neco jineho

jen me torcha zarazi komenty jak own sux, justin rulez proc omg jede na ownu :D


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Justin vs Own3D
PříspěvekNapsal: čtv 23. čer 2011 10:10:13 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
wries streamuje na justinovy a jede to jak kdyz streamoval day9 na dreamhacku, takze na jednicku... asi to ma kazdej jinak...

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Justin vs Own3D
PříspěvekNapsal: čtv 23. čer 2011 10:40:48 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 11. kvě 2010 20:37:13
Příspěvky: 659
ja mam pripojeni sice pomali 8mbps/512kbps ale zato stabilni, kvalitni a s minimalni latenci (eu 20-50ms us 180-220ms) a nikdy jsem nemel problem s lagama jakehokoliv streamu, dreamhack jsem sledoval na plnou kvalitu bez jedineho zaskubu

_________________
Yarin dont play sports, he plays games of all sorts, plugs in all ports, who wears short shorts.
muj stream v 720p na ->http://www.justin.tv/yar1n<-
archiv epizod Yarin vs Internet na ->http://yarinvsinternet.blogspot.com/<-
Yarin vs Internet Live Po, St, Pá ve 20:00
Yarin vs Ladder Live Út, Čt ve 20:00

Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Justin vs Own3D
PříspěvekNapsal: čtv 23. čer 2011 11:48:08 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 22. lis 2010 18:35:02
Příspěvky: 46
ja nic proti ownu nemam vzdy kdyz jsem sledoval stream na sc2cz tak to bylo v poho a bez reklam. ted jsem nemel nejak vubec cas sledovat skoro nic tak jsem tak tyden na murdoca nekoukal tak doufam ze nebude nejake prekvapko v podobe neustalich reklam.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Justin vs Own3D
PříspěvekNapsal: čtv 23. čer 2011 20:02:10 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 09. srp 2010 15:45:55
Příspěvky: 59
Tak dneska stream z ownu bez reklam.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Justin vs Own3D
PříspěvekNapsal: pát 24. čer 2011 1:11:05 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 22. lis 2010 18:35:02
Příspěvky: 46
Tak doufejme ze to tak bude pokracovat.
PS jinka fakt nechapu ty reklamy kdyz by me zaujal Chrome tak si ho stahnu jakoz ze jsem to zkusil a musim rict Zlata OPERA proste se mi nelibi a nejsem na to zvykli asi vec nazoru ....... ale predmet ... proc na chrom reklama 2x za 5 minut???? to je tak lehce až nelehce na hlavu že i kdybych si to chtěl stahnout tak teď už určitě ne :)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Justin vs Own3D
PříspěvekNapsal: pát 24. čer 2011 6:54:35 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 27. zář 2010 14:18:09
Příspěvky: 375
me pripadlo ze reklama tam nabehla jen v okamzik kdy sem to sputil, pokud sem to nerefreshnul tak uz zadna nebyla. Spis me dostala reklama na chrome kdyz na nem jedu jako default prohlizeci :mrgreen:

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz