StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je sob 27. dub 2024 9:51:53

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Bugy v SC2
PříspěvekNapsal: pon 11. říj 2010 17:53:37 
Offline
 Profil

Registrován: pát 08. říj 2010 15:42:44
Příspěvky: 97
Jumbik píše:
Teď bych kecal, ale mám dojem, že se to otáčí do pravého úhle na každou stranu ne? Což by dohromady dalo těch 180°

nekecas na kazdou stranu o 90stupnu nevim proc zacali s tim 45

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Bugy v SC2
PříspěvekNapsal: pon 11. říj 2010 18:22:54 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: stř 01. zář 2010 21:09:48
Příspěvky: 749
Bydliště: krkonose
Quimby píše:
Jumbik píše:
Teď bych kecal, ale mám dojem, že se to otáčí do pravého úhle na každou stranu ne? Což by dohromady dalo těch 180°


nekecas na kazdou stranu o 90stupnu nevim proc zacali s tim 45


Protože to je na každou stranu o 45°, tedy celkem o 90°, ted jsem to zkousel, netusim, kde jsi vystrachal ty tech 180 celkem :)

_________________
Obrázek Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Bugy v SC2
PříspěvekNapsal: ned 21. lis 2010 16:35:37 
Offline
 Profil

Registrován: úte 16. lis 2010 0:49:17
Příspěvky: 37
Zdravím, jelikož jsem usoudil, že je to něco jako bug, házím svoji otázku sem.

Když se přihlásím do 1v1 a přejdu se soupeřem na loading screen, tak mi lišta nahoře ukazuje třeba, že soupeř je Favored.
Po vyhrané nebo prohrané hře se odeberu na score screen, kde mi to vpravo nahoře, jak se přičítají nebo odečítají body píše You were slightly favored. Neshoduje se to tedy s loading screenem, a já jsem z toho jelen...

Jedná se o nějaký bug nebo jsme něco já nepochopil? Popřípadě, má někdo ten samý problém? :-)

Děkuji předem za odpovědi.


EDIT: Nejsem si na 100% jistý, ale mám podezření, že mi to na Score Screen píše stále jen "You were slightly favored" jako kdyby se to zaseklo :-)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Bugy v SC2
PříspěvekNapsal: ned 21. lis 2010 21:10:44 
Offline
 Profil

Registrován: pát 13. srp 2010 16:37:43
Příspěvky: 19
me to dela to samy :D napise mi to ze je to even match nebo ze je souper favored nebo slighty favored a na score screen sem nakonec dycky favored ja... spise me stve ze mi to podle toho dava bodiky :D porazim podle hry silnejsiho ale pak to prepne ze sem to byl ja tak dostanu min (popripade mi to ubere viceji :D )

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Bugy v SC2
PříspěvekNapsal: ned 21. lis 2010 21:21:54 
Offline
 Profil

Registrován: sob 11. zář 2010 16:38:04
Příspěvky: 6
jj u loading screenu to dost často ukazuje špatně, tak se na to moc nespoléhejte, ale u score screenu je to vždy správně

_________________
Obrázek
Marwen.401


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Bugy v SC2
PříspěvekNapsal: ned 21. lis 2010 21:41:53 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 25. čer 2010 14:26:30
Příspěvky: 114
Vidíte .. jsem si tak při čtení totohle nějak uvědomil, že už jsem se sakra dlouho nepodíval během loading screenu na ten status .. vždycky se jen podívám na mapu, rasu soupeře a pak pořád nervozne kontroluju, zda-li mam prsty pripravene na "S" a "D" a ne vedle :mrgreen: A nějak není čas na status :)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Bugy v SC2
PříspěvekNapsal: ned 21. lis 2010 22:44:52 
Offline
 Profil

Registrován: úte 16. lis 2010 0:49:17
Příspěvky: 37
:-D Mě se totiž zdá, že ono to blbne i u Score Screenu, neboť tam mám pořád, že jsem byl Slightly Favored... a nepředpokládám, že by mě bnet stavěl stále proti o trochu horším hráčům :-D

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Bugy v SC2
PříspěvekNapsal: ned 21. lis 2010 23:16:11 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: stř 15. zář 2010 12:33:32
Příspěvky: 84
DeadUndead píše:
:-D Mě se totiž zdá, že ono to blbne i u Score Screenu, neboť tam mám pořád, že jsem byl Slightly Favored... a nepředpokládám, že by mě bnet stavěl stále proti o trochu horším hráčům :-D

Dle tveho podpisu mas wir:42,9% tak dokud nedosehnes 50% tak ti to bude hledat slabsi hrace jakmile zas budes mit hodne nad 50% tak ti to zacne hledat silnejsi (hleda to tak abys mnel tech 50%). Obcas se stane ze ti to hodi hrace jako plne favorizovaneho proti tobe a ty ho porazis jednou rukou a dostanes za nej hafec bodu a pak zjistis ze ma odehrano jen 3 zapasy atd.. Z toho je jasne ze ten system ma svoje mouchy.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Bugy v SC2
PříspěvekNapsal: ned 21. lis 2010 23:32:22 
Offline
 Profil

Registrován: úte 16. lis 2010 0:49:17
Příspěvky: 37
Ok, teď už to chápu. Děkuju moc za vysvětlení.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Bugy v SC2
PříspěvekNapsal: sob 04. pro 2010 16:00:18 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 25. čer 2010 14:26:30
Příspěvky: 114
Tak nevím, jestli je tohle bug, či drophack .. nebo co to je - ale jsem z toho tedy docela mrzutý.

Chybí mi 1 win do portretu Banelinga, tak jsem si dal 1 zapas... hru jsem měl už vyhranou, rozhodující bitvu protoss už prakticky prohrál a už byly na cestě posily. Uprostřed bitvy soupeř požádá o pausu (u prostřed bitvy mu pause nedovolím, to ať se nezlobí - jinak klidne), řeknu ne a on to pauzne stejně. No... jenže o vteřinu později zápas skončil. Ani prohra ani výhra. Prostě konec - neukázala se ani score screen. Tak se podívám do profilu a v match history ten zápas vubec není (ale replay tam je). Takže asi někdo našel způsob, jak neprohrát prohranou hru? Nebo nevím. Docela to naštve, chybí Vám jeden zápas do portrétu, zápas vyhráváte a najednou žuch.

Stalo se to někomu?

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz