StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 28. bře 2024 12:34:51

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Problém s účtem
PříspěvekNapsal: čtv 03. črc 2014 22:18:52 
Offline
 Profil

Registrován: sob 07. zář 2013 14:12:37
Příspěvky: 10
Nevíte někdo jak mám zjistit svou ověřovací odpověď a otázku a taky jméno a příjmení?Na tom účtě mám totiž klíč ke StarCraftu aktivovaný a fakt to potřebuju vědět.


Naposledy upravil Michal V. dne sob 09. srp 2014 14:07:53, celkově upraveno 1

Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Problém s účtem
PříspěvekNapsal: pát 04. črc 2014 11:47:54 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: čtv 03. črc 2014 18:52:12
Příspěvky: 7
Bydliště: Slovensko
Na ten pôvodný e-mail sa dokážeš prihlásiť? (tiscali.cz), ak áno stačí im napísať cez ticket dať tam tento email a odfotiť si občiansky + ak si budú žiadať o nejaké detaily k b.net účtu tak im ich poskytneš a mali by ti zaslať všetko potrebné na prihlásenie. Hlavne tá občianka je dôležitá, hádam že si mal svoje meno aj na tom starom b.net účte?

_________________
"I have journeyed through the darkness between the most distant stars. I have beheld the births of negative-suns and borne witness to the entropy of entire realities..."
-Dark Templar Zeratul


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Problém s účtem
PříspěvekNapsal: sob 05. črc 2014 13:04:54 
Offline
 Profil

Registrován: sob 07. zář 2013 14:12:37
Příspěvky: 10
Ithyr píše:
Na ten pôvodný e-mail sa dokážeš prihlásiť? (tiscali.cz), ak áno stačí im napísať cez ticket dať tam tento email a odfotiť si občiansky + ak si budú žiadať o nejaké detaily k b.net účtu tak im ich poskytneš a mali by ti zaslať všetko potrebné na prihlásenie. Hlavne tá občianka je dôležitá, hádam že si mal svoje meno aj na tom starom b.net účte?

Nedokážu zapomněl jsem odpověď na otázku.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Problém s účtem
PříspěvekNapsal: ned 06. črc 2014 20:27:29 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: čtv 03. črc 2014 18:52:12
Příspěvky: 7
Bydliště: Slovensko
Škoda nie je iná možnosť prihlásiť sa na tú emailovú schránku? (admin atď). Ulahčilo by ti to všetko. Aj tak celkom nerozumiem o čo vlastne ide, vravíš že si mal WoL aktivovaný na účte potom si upgradoval na HotS ale prestal ti fungovať účet. Vytvoril si nový učet ale na ten nový učet si už predsa nemohol aktivovať hry pokiaľ sú aktivované na tom prvom účte. Buď som to zle pochopil alebo fakt neviem. Takto človek nevie či máš zablokovaný samotný email alebo battle net účty a podobne.

_________________
"I have journeyed through the darkness between the most distant stars. I have beheld the births of negative-suns and borne witness to the entropy of entire realities..."
-Dark Templar Zeratul


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Problém s účtem
PříspěvekNapsal: stř 09. črc 2014 15:46:07 
Offline
 Profil

Registrován: sob 07. zář 2013 14:12:37
Příspěvky: 10
Ithyr píše:
Škoda nie je iná možnosť prihlásiť sa na tú emailovú schránku? (admin atď). Ulahčilo by ti to všetko. Aj tak celkom nerozumiem o čo vlastne ide, vravíš že si mal WoL aktivovaný na účte potom si upgradoval na HotS ale prestal ti fungovať účet. Vytvoril si nový učet ale na ten nový učet si už predsa nemohol aktivovať hry pokiaľ sú aktivované na tom prvom účte. Buď som to zle pochopil alebo fakt neviem. Takto človek nevie či máš zablokovaný samotný email alebo battle net účty a podobne.

No koupil jsem si CD WoL.Nějakou dobu vše fungovalo až do doby kdy přišel ten Patch na betaverzi HotS.Můj jediný účet pak přestal fungovat.Tak jsem si založil druhý.Oba účty potom zablokoval Blizzard protože si myslel že jsem pirát.Pak jsem si koupil datadisk HotS,bohužel před instalací to vždy napsalo Could not install.Invalid installation options.Please try again.Následně jsem založil i třetí účet který dopadl stejně.Bohužel i kdyby mi šla hra nainstalovat tak mi je to stejně na hovno protože když mi nefungují účty...Blizzardu už jsem poslal dopis ale dosud na něj neodpověděli.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Problém s účtem
PříspěvekNapsal: stř 09. črc 2014 16:37:56 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: čtv 03. črc 2014 18:52:12
Příspěvky: 7
Bydliště: Slovensko
Strašne zložito si to riešil, už ked ti prestal fungovať prvý účet mal si riešiť iba ten a nevytvárať zbytočne nový. No najjednoduchšie je to ako som napísal, vypísať ten ticket na tiscali.cz emailovú schránku, priložiť tam občiansky preukaz, napísať im že čo sa vlastne stalo s týmto účtom a prečo prestal fungovať a že žiadaš o odblokovanie. Potom ak si tú licenciu z Hots dal na iný účet požiadať o prenesenie tej licencí na prvý účet, tam bude treba tiež overenie určite. Ale ak to spravíš všetko tak by si nemal mať problém.

_________________
"I have journeyed through the darkness between the most distant stars. I have beheld the births of negative-suns and borne witness to the entropy of entire realities..."
-Dark Templar Zeratul


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Problém s účtem
PříspěvekNapsal: sob 09. srp 2014 14:15:25 
Offline
 Profil

Registrován: sob 07. zář 2013 14:12:37
Příspěvky: 10
A abych nezapomněl,účet je zablokovaný tak že mi to napíše zprávu:Due to suspicious activity, this account has been locked. A message has been sent to this account’s email address containing details on how to resolve this issue. Visit http://eu.battle.net/account/locked.html for more information.Myslím že je to proto že mám více účtú.Snažím se restartovat si svůj účet s klíčem k SC ale to bych potřeboval zjistit svoje jméno,příjmení a odpověď na kontrolní otázku:Jaká je vaše dětská přezdívka?


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz