StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 28. bře 2024 23:12:08

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: zablokovaný
PříspěvekNapsal: úte 09. črc 2013 18:44:11 
Offline
 Profil

Registrován: sob 02. bře 2013 16:13:45
Příspěvky: 3
zdar ľudia...mám obrovský problém. Netuším dôvod, ale som zablokovaný. Pritom hrám iba sem tam kampaň a duel proti počítaču.Kôli tomu som si kúpil po rokoch originálnu hru aby ma blokli? Tak to teda nie. Skopírujem, ako to znelo pri snahe prihlásiť účet:
Due to suspicious activity, this account has been locked. A message has been sent to this account’s email address containing details on how to resolve this issue. Visit http://eu.battle.net/account/locked.html for more information.

keď som na ten link šiel a chel sa prihlásiť, tak mi to napísalo:
This account has been locked to prevent an attempted account theft.
a tie kecy že si mám vyčistiť počítač a tak. Ale čo z toho, keď sa mi nedá prihlásiť, ako môžem potom zmeniť heslo? Teraz mi nechce spustiť ani duel, lebo mi vždy vyhodí nech su upgratujem hru..ak dám nie, tak ma to nepustí k vytvoreniu hry... Prosím o radu. Ďakujem


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: zablokovaný
PříspěvekNapsal: úte 09. črc 2013 22:46:37 
Offline
 Profil

Registrován: pát 15. bře 2013 19:50:57
Příspěvky: 51
co k tomu chceš za radu?
Udělej co to po tobě chce a pokud poté problém bude přetrvávat, dej vědět.



....taková hloupá otázka :
Neudělal jsi něco, co by porušilo podmínky s Blizzardem? Nějaké nepovolené programy, atd... ? Občas se sice stane chyba a po provedení těch 3 kroků co to po tobě chce, jde vše zase normálně.
Ehm, hru máš od prodejce, nebo nějakého kamaráda, co hrál předtím? a také je tu možnost, že hraješ na dvou pc, pak by tě to zaručeně bloklo, pokud by jsi to na Podpoře nevysvětlil...


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: zablokovaný
PříspěvekNapsal: stř 10. črc 2013 10:45:10 
Offline
 Profil

Registrován: sob 02. bře 2013 16:13:45
Příspěvky: 3
no chcel som hoc akú radu, lebo v týchto hrách sa neviem hýbať. Ale už mi to ide, ma mail mi prišlo, že ba blokli kôli tomu že bola u môjho prihlasovania čudná aktivita. Zistil som ale že to bolo koli mojmu mobilnému pripojeniu z telefónu a robilo to škodnú. Nič zlé som s Blizardom nerobil, lebo sa tomu ani nerozumiem :D Ja len zapnem offline mode a to je všetko čo s tou hrou robím :-)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: zablokovaný
PříspěvekNapsal: stř 10. črc 2013 12:54:09 
Offline
 Profil

Registrován: pon 09. srp 2010 13:42:38
Příspěvky: 68
to mne udelaly uz nekolikrat pokzade kdyz jsem se po delsi dobe pripojoval z jineho PC na jine IP adrese... proste kliknes na ten link co ti poslaly zresetujes heslo na battle.net jestli se na battle.net nemuzes dostat tak dej ze jsi zapomel heslo a myslim ze to chce pak zadat par cisel ze serioveho cisla hry to najdes v krabici :) a na mail ti prijde link pres ktery se prihlasis a zadas si nove heslo


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz