StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je pát 19. dub 2024 19:23:29

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 46 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: achievy
PříspěvekNapsal: stř 27. bře 2013 13:25:56 
Offline
 Profil

Registrován: pát 22. úno 2013 9:40:59
Příspěvky: 39
ten me normalne jde..nesmi te strelit ani tema kulometama nebo cim to je...na zacatku si stoupnes uplne nabok a strilis


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: achievy
PříspěvekNapsal: pát 29. bře 2013 10:26:30 
Offline
 Profil

Registrován: úte 26. bře 2013 9:42:08
Příspěvky: 4
WAREN píše:
Reve píše:
WAREN píše:
PRO VŠECHY

- achievmenty fungují

- Kerrigan musí být dohrána v kampani a to do mise Conviction, je potřeba nasbírat je na stejné obtížnosti hry a opatřit všechny bonusový body.... já hrál od začátku brutal....to jsem nedal:(


tak GL

takze tim chce rict, ze to muzu dodelat v master achievmentech, ale musim vsechny mise udelat ve steje obtiznosti ?Asi ne co ? Chces tim rict, ze se to musi dat na poprve v jedne obtiznosti ? :)



musí to být v kampani a v jedné obtížnosti:)


obtížnost si můžeš měnit každou misi, první klidně na brutal a zbytek causal, pouze se musí projít celá kampaň z jednoho loadu postupně bez opakování jakékoliv mise, opakovat tedy můžeš ale levely se ti načtou pouze z prvního dohrání mise


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: achievy
PříspěvekNapsal: pon 01. dub 2013 22:00:19 
Offline
 Profil

Registrován: pon 25. bře 2013 16:13:07
Příspěvky: 2
Nevíte náhodou jestli mohu udělal přes archiv achievement za dohrání kampaně na brutal ? U WoL to šlo , ale tady se mi nějak ty mise co jsem splnil nepočítají . Splnil jsem zatim jen první tři a na první achi jich potřebuješ pět , ale dole u achievu by měla být modrá čára a měl bych tam mít napsano 3/5 nebo tak něco ne ? Zatím jsem se zažral do multiplayeru tak jsem to nezkoušel dotáhnout na těch 5 misí a nechci tim ztrácet čas pokud to nejde . Nemáte s tím někdo zkušenosti ?


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: achievy
PříspěvekNapsal: úte 02. dub 2013 0:56:49 
Offline
 Profil

Registrován: pát 15. bře 2013 19:50:57
Příspěvky: 51
já to jel celé na brutal a počítalo se to po pěti. žádné 3/5 nebylo, pokud vím. Prostě udělej 5 misí na brutal a uvidíš. Oproti WoL je brutal verze HotS velice primitivní.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: achievy
PříspěvekNapsal: úte 02. dub 2013 8:57:39 
Offline
 Profil

Registrován: pát 22. úno 2013 9:40:59
Příspěvky: 39
a kdyz udelam brutal splni se me zaroven aji HARD? Abych nemusel hrat brutal a pak jeste hard..


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: achievy
PříspěvekNapsal: úte 02. dub 2013 9:36:54 
Offline
 Profil

Registrován: pát 13. črc 2012 10:46:04
Příspěvky: 13
Ahoj , nie spravi sa ti len brutal. Treba zahrat aj hard zvlast aby to zaratalo,
Sprav si najprv hard a potom brutal a mas vystarano ;)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: achievy
PříspěvekNapsal: úte 02. dub 2013 10:32:38 
Offline
 Profil

Registrován: úte 26. bře 2013 9:42:08
Příspěvky: 4
madcat píše:
Ahoj , nie spravi sa ti len brutal. Treba zahrat aj hard zvlast aby to zaratalo,
Sprav si najprv hard a potom brutal a mas vystarano ;)


nesmysl, pokud uděláš brutal, automaticky ti naskočí achievmenty normal i hard a co se týká modré lišty s počítadlem v hots už u většiny není, taky mi to tam chybí ale prostě je to pryč, každopádně se to počítá i přes master archive


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: achievy
PříspěvekNapsal: stř 03. dub 2013 13:20:37 
Offline
 Profil

Registrován: pát 22. úno 2013 9:40:59
Příspěvky: 39
◦Achievement Kerrigan Power: 70 bude udělen všem těm, kteří dosáhli s Kerrigan úrovně 70, po opětovném vstupu do příběhového režimu nebo do Master Archives. (Další součást této opravy bude v jednom z budoucích patchů a zajistí, že po splnění všech požadavků bude achievment náležitě udělen.)

...no a ze to neni bug..sem to rikal, ze to z toho achievu neni vubec jasny, ze to musi byt dohrano v prubehu jedne kampane


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: achievy
PříspěvekNapsal: stř 03. dub 2013 14:43:08 
Offline
 Profil

Registrován: pát 15. bře 2013 19:50:57
Příspěvky: 51
je zajímavé, kolika lidem to nedělalo problém splnit.
"Reach Kerrigan level 70 in the HotS campaign"

já osobně už Master Achievementy jako součást kampaně nepočítám. Ale přeci jen, když už se opravovalo takových drobností, proč nezjednodušit i toto pro blbečky, co?


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: achievy
PříspěvekNapsal: stř 03. dub 2013 14:57:44 
Offline
 Profil

Registrován: pát 22. úno 2013 9:40:59
Příspěvky: 39
tak ja bych spis rekl, ze to tak nemelo byt od zacatku...me o zjednoduseni nejde..stejne to udela kazdy maly decko kdyz si to da na EASY...nebo i normal...akorat to podle me v tom Achievu melo byt trosku jasne receny...pac udelej tohle v campani neni moc vypovidajici, ze to musi byt u prvniho dohrani...


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 46 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz