StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je pát 29. bře 2024 16:51:19

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 46 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: achievy
PříspěvekNapsal: úte 26. bře 2013 15:44:07 
Offline
 Profil

Registrován: pát 22. úno 2013 9:40:59
Příspěvky: 39
WAREN píše:
PRO VŠECHY

- achievmenty fungují

- Kerrigan musí být dohrána v kampani a to do mise Conviction, je potřeba nasbírat je na stejné obtížnosti hry a opatřit všechny bonusový body.... já hrál od začátku brutal....to jsem nedal:(


tak GL

takze tim chce rict, ze to muzu dodelat v master achievmentech, ale musim vsechny mise udelat ve steje obtiznosti ?Asi ne co ? Chces tim rict, ze se to musi dat na poprve v jedne obtiznosti ? :)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: achievy
PříspěvekNapsal: úte 26. bře 2013 17:11:36 
Offline
 ICQ  Profil

Registrován: sob 26. úno 2011 13:47:54
Příspěvky: 11
Reve píše:
WAREN píše:
PRO VŠECHY

- achievmenty fungují

- Kerrigan musí být dohrána v kampani a to do mise Conviction, je potřeba nasbírat je na stejné obtížnosti hry a opatřit všechny bonusový body.... já hrál od začátku brutal....to jsem nedal:(


tak GL

takze tim chce rict, ze to muzu dodelat v master achievmentech, ale musim vsechny mise udelat ve steje obtiznosti ?Asi ne co ? Chces tim rict, ze se to musi dat na poprve v jedne obtiznosti ? :)



musí to být v kampani a v jedné obtížnosti:)

_________________
Obrázek
get your own starcraft 2 signature at sc2sig.com


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: achievy
PříspěvekNapsal: stř 27. bře 2013 8:37:05 
Offline
 Profil

Registrován: pát 22. úno 2013 9:40:59
Příspěvky: 39
jo totiz presne nechapu co je mysleno tim "v kampani", protoze kdyz pustis master archives tak to je taky da se rict v kampani :)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: achievy
PříspěvekNapsal: stř 27. bře 2013 9:52:34 
Offline
 Profil

Registrován: úte 26. bře 2013 9:42:08
Příspěvky: 4
Reve píše:
jo totiz presne nechapu co je mysleno tim "v kampani", protoze kdyz pustis master archives tak to je taky da se rict v kampani :)


musíš zahrát kampaň v kuse aby se ti načítaly levely, když si dáš jen replay mision tak se ti přeci žádné levely nenačítají jestli sis nevšiml, musíš si pustit kampaň od začátku nebo si naloadovat někdy od 3-4 mise kde se začínají levely sbírat a pak jet plynule mise přes continue, evolution mise můžeš vynechávat ale příběhové musíš jet postupně v rámci kampaně, replay mision je jen na achievmenty v misích a kerrigan případně master ale nikoliv na levely kerriganový takže přes replay se nemůžeš na 70 nikdy dostat


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: achievy
PříspěvekNapsal: stř 27. bře 2013 10:02:18 
Offline
 Profil

Registrován: úte 12. bře 2013 13:34:30
Příspěvky: 15
to není pravda já zapoměl na bonusový ukoli v jedné misi tak sem si tu misi takhle pustil znova a karigen dosáhla 70 lvlu ale achiv nikde


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: achievy
PříspěvekNapsal: stř 27. bře 2013 10:07:57 
Offline
 Profil

Registrován: pát 13. črc 2012 10:46:04
Příspěvky: 13
Plaiman píše:
to není pravda já zapoměl na bonusový ukoli v jedné misi tak sem si tu misi takhle pustil znova a karigen dosáhla 70 lvlu ale achiv nikde


zdravim , no to sa tu lokomotiva snazi cely cas vysvetlit :) proste musis kampan od zaciatku prebehnut aj s bonus objectives aby si ten achiv dostal.
Karriganka sice ma 70 po dokonceni tych obejctives co ti chybali ale achiv nedostanes.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: achievy
PříspěvekNapsal: stř 27. bře 2013 10:39:34 
Offline
 Profil

Registrován: stř 22. čer 2011 22:25:26
Příspěvky: 131
Bydliště: Slovensko
aby si dostal achievment za lvl 70 pre kerigenovu, musis mat lvl 70 dosiahnuty pocas hrania a to cez archiev mat nebudes!


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: achievy
PříspěvekNapsal: stř 27. bře 2013 11:19:22 
Offline
 Profil

Registrován: úte 12. bře 2013 13:34:30
Příspěvky: 15
omg sti natvrdej já ty 2 lvli nedělal přes achiv!!!!!!!!!!!!!!!!! (dobrá možná jestli bude cz tak si kampan projedu ještě jednou)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: achievy
PříspěvekNapsal: stř 27. bře 2013 11:33:57 
Offline
 Profil

Registrován: pát 22. úno 2013 9:40:59
Příspěvky: 39
jo ono sice kerrigen ma 70lvl, ale v achievech uvidis jen level 61...protoze ti nenabehne tech 9lvl co mas za splneni te posledni mise kde muze kerrigen levely dodelat...


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: achievy
PříspěvekNapsal: stř 27. bře 2013 11:51:19 
Offline
 Profil

Registrován: pon 09. srp 2010 13:42:38
Příspěvky: 68
70tku mi to taky nedalo ale ted ten achi za level 70 uz konecne mam kdyz jsem to delal na podruhy na brutal nezapomel jsem zbirat i vsechny esence sice jsem diky tomu krom jednoho nestih plnit achievi pro hard a budu je muset udelat zvlast pres archiv, ale aspon 70ku mam no a splnil sem i jeden u karigen s tema banelingama kterej byl zaseklej ale je divny ze ty ostatni ability (asi 4) ne ikdyz jsem je pri hre nemenil a casto je pouzival tak to nevim jak pujde...

A pak jeste u tech prvnich misi je achi na normal ze vas nesmi zranit ten prvni boss a to mi nejde vubec jsem nezaregistroval ze by mi dal nejaky damage, ale stejne achi nedostavam schvalne jsem si tam hru ulozil a jel to asi 10x a proste ho to nedava :?


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 46 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz