StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 28. bře 2024 11:21:26

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 46 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: achievy
PříspěvekNapsal: pon 18. bře 2013 15:02:37 
Offline
 Profil

Registrován: stř 22. čer 2011 22:25:26
Příspěvky: 131
Bydliště: Slovensko
Reve píše:
Pralev píše:
Mně se pro změnu zasekávají ty její achievmenty na používání abilit, například na Kinetic blast mám neustále 26 killů z 50, přestože to je moje nejčastěji používaná abilita a už těch killů bych měl mít několik set... a ještě jedna nebo dvě se mi takhle zasekly a nepostupují.


presne tak sem to mel ja 68... a pak sem to dodela v archives..nemyslim si, ze to tak ma byt a snad to opravi..

saledis: je to jak rikas, ale nemyslim si, ze by total melo byt...spis to bude nejaky bug



nieje to bug, to je podmienka toho achievementu, spravit pocas normalneho hrania kampane lvl 70


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: achievy
PříspěvekNapsal: pon 18. bře 2013 18:51:32 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
ego píše:
Mám s tím také problémy. Hrál jsem to na začátku, kdy byl problém s achivy a pak to dočasně i vypli. Něco se mi započítalo něco zase ne.

Ostatně kdo má zájem, je tu i aktualizovaný sezanam chyb, které jsou v aktuální verzi:
http://us.battle.net/sc2/en/forum/topic/2267599524


Valerian's eyes go crazy during the mission briefing for Conviction.
We are currently investigating this issue.

:D

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: achievy
PříspěvekNapsal: pon 18. bře 2013 18:58:48 
Offline
 Profil

Registrován: pát 22. úno 2013 9:40:59
Příspěvky: 39
Selendis píše:
Reve píše:
Pralev píše:
Mně se pro změnu zasekávají ty její achievmenty na používání abilit, například na Kinetic blast mám neustále 26 killů z 50, přestože to je moje nejčastěji používaná abilita a už těch killů bych měl mít několik set... a ještě jedna nebo dvě se mi takhle zasekly a nepostupují.


presne tak sem to mel ja 68... a pak sem to dodela v archives..nemyslim si, ze to tak ma byt a snad to opravi..

saledis: je to jak rikas, ale nemyslim si, ze by total melo byt...spis to bude nejaky bug



nieje to bug, to je podmienka toho achievementu, spravit pocas normalneho hrania kampane lvl 70


no prave moc to tam neni upresneny, ze to musim udelat u prvniho dohrani..prece nebudu hrat celou kampan znovu kvuli tomuhle jednomu achievu :)..


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: achievy
PříspěvekNapsal: úte 19. bře 2013 14:43:49 
Offline
 Profil

Registrován: stř 22. čer 2011 22:25:26
Příspěvky: 131
Bydliště: Slovensko
Reve píše:
no prave moc to tam neni upresneny, ze to musim udelat u prvniho dohrani..prece nebudu hrat celou kampan znovu kvuli tomuhle jednomu achievu :)..



budes musiet, to bolo uplne jasne od zaciatku ze to musis takto dat


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: achievy
PříspěvekNapsal: úte 19. bře 2013 16:12:40 
Offline
 Profil

Registrován: pát 22. úno 2013 9:40:59
Příspěvky: 39
hmm to me to z toho fakt tak jasny nepripada..mohli to napsat nejak vic jasne:D..no asi budu bez achievu..celou kampan kvuli tomu znovu hrat nebudu :)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: achievy
PříspěvekNapsal: pon 25. bře 2013 16:27:09 
Offline
 Profil

Registrován: pon 25. bře 2013 16:13:07
Příspěvky: 2
Achievy se schopnostmi Kerigenky mi naštestí šli udělat i v master archives , ale nepočítá se mi když přes něj dohraju misi na hard nebo brutal . Ve WoL s tim nebyl problem tak doufám , že nebudu muset začít novou kampan . Také se mi sekly achievy za ffa jako free for all crushers a ffa gladiator. Počítaly se normálně za první ffa jsem zabil 116 jednotek , ale počítalo se mi jen 87 od té doby at zabiju kolik chci jednotek nic se mi nepřičtě . zkoušel jsem to jak v unranked tak v custom proti ai . Ohledně těch ffa achievu mám docela starost , protože se mi nepodařilo najít , že by někdo další s tim měl problem od vydání datadisku tak nevím jestli napsat ticket nebo jen čekat . Na druhou stranu dostal jsem race lvl 5 achievment aniž bych ho splnil :D


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: achievy
PříspěvekNapsal: pon 25. bře 2013 20:16:29 
Offline
 Profil

Registrován: sob 29. říj 2011 19:25:54
Příspěvky: 24
Selendis píše:
Reve píše:
no prave moc to tam neni upresneny, ze to musim udelat u prvniho dohrani..prece nebudu hrat celou kampan znovu kvuli tomuhle jednomu achievu :)..



budes musiet, to bolo uplne jasne od zaciatku ze to musis takto dat


Jenze ja dal 70level hned pri prvnim hrani najednou a stejne se to na 68 zaseklo!!! takze to bude peknej bug!


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: achievy
PříspěvekNapsal: pon 25. bře 2013 21:34:15 
Offline
 Profil

Registrován: stř 22. čer 2011 22:25:26
Příspěvky: 131
Bydliště: Slovensko
Raystar píše:
Selendis píše:
Reve píše:
no prave moc to tam neni upresneny, ze to musim udelat u prvniho dohrani..prece nebudu hrat celou kampan znovu kvuli tomuhle jednomu achievu :)..



budes musiet, to bolo uplne jasne od zaciatku ze to musis takto dat


Jenze ja dal 70level hned pri prvnim hrani najednou a stejne se to na 68 zaseklo!!! takze to bude peknej bug!



asi si nedal ;)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: achievy
PříspěvekNapsal: úte 26. bře 2013 8:03:49 
Offline
 ICQ  Profil

Registrován: sob 26. úno 2011 13:47:54
Příspěvky: 11
PRO VŠECHY

- achievmenty fungují

- Kerrigan musí být dohrána v kampani a to do mise Conviction, je potřeba nasbírat je na stejné obtížnosti hry a opatřit všechny bonusový body.... já hrál od začátku brutal....to jsem nedal:(


- achiev. ostaní pro Kerriganovou musí bý uhrány v jedné misi, pokud nedostanete achievm. po odehrání mise, tak Vám u něho zůstane nejvyšší dosažené skóre počtu zabitých nepřátel, pokud však ale hrajete znova zabití se připisují od nuly a pak nelze vidět kolik už je zabito a kolik ještě zbývá, počet zabití se pak změní až v momentě kdy jej přesáhnete, do té doby zůstává stejný....

- řekl bych že oproti WoL jsou tak o víc jak polovinu lehčí:(

tak GL

_________________
Obrázek
get your own starcraft 2 signature at sc2sig.com


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: achievy
PříspěvekNapsal: úte 26. bře 2013 9:56:44 
Offline
 Profil

Registrován: úte 26. bře 2013 9:42:08
Příspěvky: 4
WAREN píše:
PRO VŠECHY

- achievmenty fungují

- Kerrigan musí být dohrána v kampani a to do mise Conviction, je potřeba nasbírat je na stejné obtížnosti hry a opatřit všechny bonusový body.... já hrál od začátku brutal....to jsem nedal:(


- achiev. ostaní pro Kerriganovou musí bý uhrány v jedné misi, pokud nedostanete achievm. po odehrání mise, tak Vám u něho zůstane nejvyšší dosažené skóre počtu zabitých nepřátel, pokud však ale hrajete znova zabití se připisují od nuly a pak nelze vidět kolik už je zabito a kolik ještě zbývá, počet zabití se pak změní až v momentě kdy jej přesáhnete, do té doby zůstává stejný....

- řekl bych že oproti WoL jsou tak o víc jak polovinu lehčí:(

tak GL


ta obtížnost se mi nezdá, i když vyzkoušené to nemám, přijde mi nesmysl aby si musel hrát všechny mise na stejnou obtížnost, to by znamenalo že když dáš 5 misí na normal a pak si to chceš udělat zábavnější a dáš si hard či brutal tak kvůli tomu přijdeš o achiev, ale právě to zkouším tak dám kdyžtak vědět

jinak s těmi Kerrigan achiev jsem taky původně myslel že se jedná o bug ale je to přesně jak píšeš, přišel jsem na to náhodou když jsem v jedný misi udělal hodně dronu a najednou achiev i když mi to předtím 3 dny nepočítalo :)

jinak achievmenty srovnatelný s WOL se otevřou po dohrání jako Master Achiev


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 46 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz