StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je pát 29. bře 2024 8:57:43

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Authentication key ....kde ho použiť?!
PříspěvekNapsal: sob 02. bře 2013 16:54:14 
Offline
 Profil

Registrován: sob 02. bře 2013 16:13:45
Příspěvky: 3
Zdravím, vôbec nemám skúsenosti s prihlasovaním cez net a nemám ani tušenie kam mám použiť Authentication key ktorý je pod DVD.A keď sa hrám s účtom, tak ma to dá na battle.net, kde sa majú odomknúť hocjaké kódy, ale vobec netuším či to má spojitosť so Starcraftom2.keď tam aj skúsim zadať tento moj kód, napíše mi, že nemám potvrdený email účet.Pritom som si už pár krát dal poslať overenie. ale na mail mi to nedošlo. Vytvoril som si aj účet na Blizzard, ale keď idem hrať hru tak je všetko okrem kampane zamknuté. Nemôžem tam ani nahľadať skirmish, koli čomu som za to vlastne vyhodil peniaze. Mám ešte ďalší dotaz. Ak mi to už potom pôjde, je možné hru spustiť bez pripojenia na internet? Pretože mi to nefunguje. A taktiež mi do hry nejde vložiť ani čeština, že nieje kompatibilná s verziou 2.0 alebo tak nejako...Diky za pomoc


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Authentication key ....kde ho použiť?!
PříspěvekNapsal: sob 02. bře 2013 21:22:33 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 24. pro 2010 21:09:28
Příspěvky: 200
pokud se nepletu tak pres Authentication key se prihlasujes az v menu SC 2 kde zadas email a pak do hesla to co vygenerujes z toho Authentication key...Nepotrebuje to nekde sparovat ucet s tim?
Zepte se Swena nebo Draka ty to pouzivaj Authentication key

_________________
Obrázek
Drakan #783


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Authentication key ....kde ho použiť?!
PříspěvekNapsal: sob 02. bře 2013 21:52:23 
Offline
 Profil

Registrován: sob 02. bře 2013 21:45:25
Příspěvky: 1
No pokud jde o ten klic pod DvD pak nejde o Bnet authenticator ale o aktivaci hry. Na stránkách http://www.Battle.net se prihlas pod svým emailem a heslem. Nahore v rohu klikni na account. Otevre se ti menu her co od blizzardu na tomto uctu mas aktivovane. Podle co si psal jich tam moc nebude. Vpravo je velky napis ADD A GAME KEY. Klikni na to. To co mas pod tim DvD tam prepis i s pomlckama a dej REEDEM CODE. Pokud to nepujde bude to psat invalid key tak to zkus bez pomlcek.

Pokud se ale jedna o to ze mas problem s battle net authenticatorem ( pristroj pomoci jehoz se zabezpecuje ucet proti kradezi) tak to musis sparovat. Na tom pristroji by mel byt kod ktery nekde na uctu vypises a sparujes to tak .... pak uz jen kdyz se prihlasujes do hry tak zadas email heslo a bude to chtit i authentication code ktery ti vygeneruje ten maly pristoj :-)

Jo a co se tyce cestiny diky clientu co ma starcraft 2 je nefunkcni a zadna cestina by do toho nefungovala. Jakmile se totiz zmeni ve starcraftu nejaky soubor tak klient to okamzite zjisti smaze ho a nahradi originalem. Takze celkem smula :-)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Authentication key ....kde ho použiť?!
PříspěvekNapsal: pon 04. bře 2013 8:46:21 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 27. zář 2010 14:18:09
Příspěvky: 375
no pokud se jedna o klic co je u DvD tak to je cd key kterej se zadava na B-netu kde presne ti nereknu pac sem v praci a tady se bez authentikatoru kterej je doma na stole neprihlasim ...

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz