StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je pát 29. bře 2024 8:56:20

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Odemknutí učtu
PříspěvekNapsal: sob 23. úno 2013 10:33:53 
Offline
 Profil

Registrován: ned 06. kvě 2012 16:14:07
Příspěvky: 10
Zdravím došel mě e-mail že můj účet byl locknuté a když sem si ho chtěl odemnkot tak me to piše že zadaný jmeno a email neexistuje nevíte co s tym ? Přitym to pišu dobře


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Odemknutí učtu
PříspěvekNapsal: pon 25. úno 2013 7:10:15 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 27. zář 2010 14:18:09
Příspěvky: 375
Rounce píše:
Zdravím došel mě e-mail že můj účet byl locknuté a když sem si ho chtěl odemnkot tak me to piše že zadaný jmeno a email neexistuje nevíte co s tym ? Přitym to pišu dobře


hmm pokud to odemikas pres primej link z toho mailu tak muze byt taky problem v tom ze to je podvrh a nekdo se ti snazi hacknout acc s cims mu pripadne pomohl pokud si to zadaval pres link z mailu. Je pravda ze nemam s kusenosti s tim jak se chova zabanovanej acc ale myslim ze bliz by to nezablokoval tak abys ses na acc vubec nedotal pokud, teda pokud bys nejak vyazne neporusil pravidla

Skusil bych napsta na Blizz support

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Odemknutí učtu
PříspěvekNapsal: pon 25. úno 2013 11:01:03 
Offline
 Profil

Registrován: pon 09. srp 2010 13:42:38
Příspěvky: 68
a urcite to jmeno pises spravne? muzes ho zjistit od kamose pokud te nekdo ma v pratelich tak se mu zobrazi...


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Odemknutí učtu
PříspěvekNapsal: pon 25. úno 2013 13:54:47 
Offline
 Profil

Registrován: pon 18. úno 2013 13:51:51
Příspěvky: 3
Nepřihlašoval jsi se náhodou z jiného počítače na svůj účet (jiná IP adresa), toto se mi stalo nedávno a prý se toto nesmí. Nechápu sice proč, ale také jsem si zablokoval účet. Je několik možností, jak si jej znovu odemknout a to buď změnit heslo. Nebo dále pokud máš krabicovou verzy hry tak zadáváš prvních 6 znaků, nebo kontrolní otázka, kterou jsi si zadával při registraci. Poté jsou další možnosti, jako třeba pokud máš zaregistrované telefonné číslo atd. Pokud nic z tohoto nepomůže musíš napsat na Blizzard. V nejhorším případě koupit novou hru.

Přeji mnoho štěstí.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Odemknutí učtu
PříspěvekNapsal: úte 26. úno 2013 6:59:56 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 27. zář 2010 14:18:09
Příspěvky: 375
hmm to se mi nezda ja se bezne prihlasuju na muj acc z prace i z domu coz sou dve ruzny IP a nikdy sem podobnej problem nemel, ostatne abych se na svuj acc smel prihlasit z jine IP je kravina

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Odemknutí učtu
PříspěvekNapsal: úte 26. úno 2013 13:47:34 
Offline
 Profil

Registrován: pon 09. srp 2010 13:42:38
Příspěvky: 68
Swen píše:
hmm to se mi nezda ja se bezne prihlasuju na muj acc z prace i z domu coz sou dve ruzny IP a nikdy sem podobnej problem nemel, ostatne abych se na svuj acc smel prihlasit z jine IP je kravina

je to tak mne Blizzard parkrat uz zablokoval ucet presne proto ze jesem se prihlasoval obcas z prace, ale zalezi na tom jak casto pokud se prihlasite kazdy mesic tak se nic nedeje, ale nejake delsi casove obdobi a hned se to preventivne blokne tedy jen se musi znovu nastavit heslo a pak se muzete logovat z kolika PC chcete.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Odemknutí učtu
PříspěvekNapsal: úte 26. úno 2013 17:08:13 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 31. bře 2011 11:54:07
Příspěvky: 59
Ono by sa to malo preventivne blokovat iba v pripade, ze sa prihlasis za kratky casovy usek z IP adresy, ktora je od povodnej daleko. Je logicke ze ked sa o 14 00 odhlasis z Bratislavy a o 15 minut sa prihlasis z Kosic, tak to asi nebudes ty a tak sa predpoklada, ze ti ten ucet niekto ukradol ;)

_________________
Nothing worth having comes easy..


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Odemknutí učtu
PříspěvekNapsal: stř 27. úno 2013 15:02:36 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
Swen píše:
hmm to se mi nezda ja se bezne prihlasuju na muj acc z prace i z domu coz sou dve ruzny IP a nikdy sem podobnej problem nemel, ostatne abych se na svuj acc smel prihlasit z jine IP je kravina


to ses asi jedinej na svete... protoze vsem ostatnim se acc blokovaly po prihlasovani z jinama nez z mista, kde ses predtim bezne prihlasoval

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Odemknutí učtu
PříspěvekNapsal: stř 27. úno 2013 15:03:25 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
Muraddin píše:
Ono by sa to malo preventivne blokovat iba v pripade, ze sa prihlasis za kratky casovy usek z IP adresy, ktora je od povodnej daleko. Je logicke ze ked sa o 14 00 odhlasis z Bratislavy a o 15 minut sa prihlasis z Kosic, tak to asi nebudes ty a tak sa predpoklada, ze ti ten ucet niekto ukradol ;)


a toto je taky kravina.... ale nepotrebuju se hadat :D
ja se prihlasoval po 2 tydnech z mista ani ne 50 km a stejne mi to pokazde udelalo

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Odemknutí učtu
PříspěvekNapsal: stř 27. úno 2013 15:56:57 
Offline
 Profil

Registrován: pon 18. úno 2013 13:51:51
Příspěvky: 3
Tak bych řekl, že jsem našli problém, proč máš zablokovaný účet. Tak to zkus odemknout, jak jsem ti výše psal. Ahoj.


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz