StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 28. bře 2024 11:06:55

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Nejde mne naistalovat hra
PříspěvekNapsal: sob 16. úno 2013 17:00:59 
Offline
 Profil

Registrován: sob 31. bře 2012 15:14:21
Příspěvky: 15
Zdravim
Tak mam opět problem s hrou. rotože mne hra nešla žádným způsobem spustit, tak jsem ji niastloval znovu. Instalace proběhla do 100 % a pak to začalo stahovat patche. Asi se stáhla část a potom se objevil nápis v angličtině v tom smyslu, moje instalace musí být optimalizována, že to potrvá 15-60 minut a jestli chci začit. Dam ano, objevi se napis chby ve stahování potřebných souborů a abych změnil internetové připojení a zkusil znovu. Tak jsem zakázal firewall a zkusil znovu a je to pořád stejné. Nevim jak mám změnit připojení. Co je tím myšleno. Nevíte někdo co s tím prosím ?? Jinak se musím smířit s tím, že si nezahraji hru, kterou jsem si zaplatil. Děkuji všem za každou radu.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Nejde mne naistalovat hra
PříspěvekNapsal: ned 17. úno 2013 12:13:33 
Offline
 Profil

Registrován: pon 19. lis 2012 16:35:17
Příspěvky: 3
hoj, skus nieco z tohto
- spustit starcraft2 repair,
- ak pouzivas proxy, tak ju vypni,
- bud vypni antivir alebo v nnom povol sc 2 potrebny stuff, downloader...,
- to iste pre firewall,
- skus si zmazat z disku adresar blizzard ent.. C:\ProgramData\Blizzard Entertainment (win 7),
- rovnako si zmaz temp subory tvojho win profilu C:\Users\nazovTvojhoProfilu\AppData\Local\Temp,
- pripadne kontaktuj blizzard support team.

GL


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Nejde mne naistalovat hra
PříspěvekNapsal: ned 17. úno 2013 17:32:36 
Offline
 Profil

Registrován: sob 31. bře 2012 15:14:21
Příspěvky: 15
diky za rady... vyzkouším je všechny popořade


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Nejde mne naistalovat hra
PříspěvekNapsal: ned 17. úno 2013 17:50:04 
Offline
 Profil

Registrován: sob 31. bře 2012 15:14:21
Příspěvky: 15
Tak jsem vyzkoušel vše co jsi poradil a dostal jsem se ke stejné hlášce. Zkusím nějak sesmilit ten ticked Blizardu...... ale s moji anglištinou nevím.. nevím...
Teda ještě nevim co to je PROXY ?? jak poznám že to piužívám?? myslím teda že asi ne.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Nejde mne naistalovat hra
PříspěvekNapsal: ned 17. úno 2013 21:04:10 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 04. čer 2007 19:40:26
Příspěvky: 239
S tou proxy by asi mělo stačit tohle: https://eu.battle.net/support/en/article/disabling-proxy-settings - to snad přeložíš.
Další rady se dají najít tady: https://sea.battle.net/support/en/article/blizzard-downloader-troubleshooting nebo https://eu.battle.net/support/en/article/blizzard-downloader-common-errors-and-issues.

Pokud neumíš moc anglicky, tak sem zkus napsat co nejpřesněji co ti to píše a kdy a třeba někdo bude vědět, co s tím. Jinak ti nezbude, než napsat na ten support.

_________________
RAYNOR to Kerrigan: "It may not be tomorrow, darlin'. It may not even happen with an army at my back. But rest assured: I'm the man who's going to kill you some day. I'll be seein' you."


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Nejde mne naistalovat hra
PříspěvekNapsal: pon 18. úno 2013 13:56:43 
Offline
 Profil

Registrován: pon 18. úno 2013 13:51:51
Příspěvky: 3
Elfii píše:
Tak jsem vyzkoušel vše co jsi poradil a dostal jsem se ke stejné hlášce. Zkusím nějak sesmilit ten ticked Blizardu...... ale s moji anglištinou nevím.. nevím...
Teda ještě nevim co to je PROXY ?? jak poznám že to piužívám?? myslím teda že asi ne.



Ahoj chlape, s tím problémem ti neporádím, měl jsem jiný, ale pokud neumíš anglicky jako já, tak používej překladač na googlu je to super věc a překládá to doslova. Mockrát mi to moc pomohlo. Ahoj.

Tady je odkaz:

http://translate.google.cz/?hl=cs&tab=wT


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Nejde mne naistalovat hra
PříspěvekNapsal: pon 18. úno 2013 16:38:22 
Offline
 Profil

Registrován: pon 19. lis 2012 16:35:17
Příspěvky: 3
este ma napadlo skus si hru spustit ako administrator...
pripadne si skontroluj ci mas na disku dost miesta a ci disk nie je chraneny proti zapisu,
a mozes sksuit zmazat vsetko z adresara updates, okrem blizardskeho updateru, to by malo restartnut downloady...
inak ma uz nic nenapada


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Nejde mne naistalovat hra
PříspěvekNapsal: pon 18. úno 2013 19:52:12 
Offline
 Profil

Registrován: sob 31. bře 2012 15:14:21
Příspěvky: 15
Překladač Gogle používám, ..... zkusil jsem vše a stejně to nejde. Zastaví se to vždy na stejném místě. Je to divné... celou dobu jsem hru hrál a žádné nastavení jsem neměnil, stejný počítač.... žádné změny.... skoro rok jsem to hrál a teď to nejde. Všem Vám děkuji za rady a snahu. Budu se muset smířit s tím že si ji nezahraji. Ten ticked jsem nějaký Blizardu sesmolil... odpověděli mne, ale dali odkaz na podobné rady co jste mne radili :(


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Nejde mne naistalovat hra
PříspěvekNapsal: pát 22. úno 2013 19:20:53 
Offline
 Profil

Registrován: sob 31. bře 2012 15:14:21
Příspěvky: 15
Tak se mne to podařilo vyřešit. Třeba to pomuže i někomu jinému.Je to jednoducé jako facka. :P
Jenom je potřeba mít v okolí nějakého kamaráda, který má naistalovaný Starcraft II a chodí mu to.
Zkopírovat si kompletní hru na přenosný HD a z něho zase do počítače. A tuto kopii potom používat.
Otázka je co to udělá až přijde zase nový patch. DOufám že nebudou zase problémy.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Nejde mne naistalovat hra
PříspěvekNapsal: sob 23. úno 2013 11:25:31 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 04. čer 2007 19:40:26
Příspěvky: 239
No tak to je dost nestandardní řešení, málokoho by něco takového napadlo, snad ti to pojede i po patchi. Možná jsi mohl tu svou kopii SC2 před tím zálohovat a potom porovnat soubory, aby se zjistilo, v čem je vlastně problém, i když není jisté, že bys tam něco objevil. Důležité je, že už to zase můžeš hrát a je dobré, žes tady napsal řešení, někomu se to opravdu ještě třeba může hodit.

_________________
RAYNOR to Kerrigan: "It may not be tomorrow, darlin'. It may not even happen with an army at my back. But rest assured: I'm the man who's going to kill you some day. I'll be seein' you."


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz