StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je stř 24. dub 2024 21:24:26

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Sekání
PříspěvekNapsal: sob 01. pro 2012 19:47:47 
Offline
 Profil

Registrován: stř 22. čer 2011 22:25:26
Příspěvky: 131
Bydliště: Slovensko
LiarCz píše:
Ty sis můj první příspěvek asi nepřečetl celý... Hrál jsem v pohodě, potom jsem se vyspal, řekl si, že si zahraju a v lategame se to sekalo... Aniž by se něco stáhlo...
Nemyslím si že je to patchem



ale cital, len v late game 1v1 alebo tymovky? to je dolezite vediet. Ono v tymovkach v late game ked su vsetci namaxovani to seka aj na ovela lepsich pc ako mas ty. V 1v1 to robi tiez, zalezi na kompozicii a a hlavne ci je vonku mothership alebo nie.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Sekání
PříspěvekNapsal: sob 01. pro 2012 20:39:06 
Offline
 Profil

Registrován: ned 26. úno 2012 11:39:06
Příspěvky: 7
Neřeknu, kdyby jsem to měl na vysoké detaily, ale s takovýmhle PC a s nejnižšímy detaily? To by se snad sekat nemělo. A hraju jen 1v1.
A když už je ta lategame a trhá se to tak je jedno jeslti je tam Mothership a tuna kolosů nebo tam není...

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Sekání
PříspěvekNapsal: ned 02. pro 2012 2:07:17 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 29. srp 2010 22:32:32
Příspěvky: 264
Bydliště: Praha
Selendis píše:
nie vsetci maju PC len na hry


chápu tě, ..avšak já se svými 6GB RAM pracuji s většinou hardwarově náročných grafických program (povětšinou architektonického rázu, avšak někdy se ani zybtku nevyhnu) a bez problémů. Jen mi ta hodnota 16GB přišla trochu extrémní ;)

_________________
Obrázek

nikdo nejsme profík, hrajem tak jak se dá"
Necro#710


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Sekání
PříspěvekNapsal: pon 10. pro 2012 21:36:30 
Offline
 Profil

Registrován: ned 26. úno 2012 11:39:06
Příspěvky: 7
Nikoho nic nenapdá, vážně ne??

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Sekání
PříspěvekNapsal: pon 10. pro 2012 23:33:58 
Offline
 Profil

Registrován: ned 14. říj 2012 18:36:29
Příspěvky: 41
Pokud nechces za zadnych okolnosti pokles pod 30fps, tak potrebujes minimalne i5 2500K a vys. A plynule tymovky si nezahrajes ani na Core Extreme za 25000.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Sekání
PříspěvekNapsal: úte 11. pro 2012 6:14:05 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 27. zář 2010 14:18:09
Příspěvky: 375
garrett345 píše:
Pokud nechces za zadnych okolnosti pokles pod 30fps, tak potrebujes minimalne i5 2500K a vys. A plynule tymovky si nezahrajes ani na Core Extreme za 25000.



hmm divny mam jen Phenom II X2 a ATi R5770 a nikdy sem v tymovkach problem se skubanim nemel a jedu na ultra detaily ... a nikdy sem nevydel ze by mi SC2 vytizil CPU vys nez na 70%

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Sekání
PříspěvekNapsal: úte 11. pro 2012 10:47:45 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: stř 21. dub 2010 21:39:04
Příspěvky: 299
Necromancer píše:
Selendis píše:
nie vsetci maju PC len na hry


chápu tě, ..avšak já se svými 6GB RAM pracuji s většinou hardwarově náročných grafických program (povětšinou architektonického rázu, avšak někdy se ani zybtku nevyhnu) a bez problémů. Jen mi ta hodnota 16GB přišla trochu extrémní ;)

Při dnešních cenách RAM nezaplnit maximum channelově využitelných slotů alespoň 4GB moduly je hřích(tzn. u běžných desek 12 a 16 GB) :o)

K sekání - kolik máš fps? Cca půl roku zpátky(s nasazením Arcade, v tu dobu vyšly i nové ovladače nVidie) mi SC2 s oblibou začalo občas skákat na 25fps omezení, což se jako sekání může jevit, na druhou stranu mi se to děje průběžně nezávisle na lategame nebo ne. Každopádně dodej vývoj fps, mohlo by helpnout :o)

Předpokládám standardní profily her a ovladačů, stejně tak needitované nastavení ini souborů SC2(nebo v čem to ukládá) ;)

_________________
deacon


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Sekání
PříspěvekNapsal: úte 11. pro 2012 19:13:50 
Offline
 Profil

Registrován: ned 26. úno 2012 11:39:06
Příspěvky: 7
Když tu mluvím o tom sekání tak je to okolo těch 20-25 a prostě nejde ani hodit FF... Jinak má tenhle počítač (nevím proč už to tak bylo) všechno omezeno na 60 fps... FarCry 3 na max detaily pořád 60 fps.. to samý BF 3. A ovladače určitě mám, vždy když nějaký vyjde počítač mi ho hned cpe...A žádné ini jsem nenastavoval. Doufám že je to, to co si chtěl :-D

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Sekání
PříspěvekNapsal: stř 12. pro 2012 9:46:33 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: stř 21. dub 2010 21:39:04
Příspěvky: 299
No když máš zaplou vertikální synchronizaci, tak víc jak 60 fps nevytáhneš na většině LCD :)
Pokud SC2 nezačíná na 25 fps, zkusil bych mu vypnout vertikální synchro, případně ji vypnout v ovladačích, trošku to ulehčí enginu a mrknul bych se, jestli tam není nastavení "kvalita" nebo lepší(tohle bych srazil na střed, tuším vyvážené nebo jak tomu nadávají). Ono mít zapnuté by default nějaké husto psycho vyhlazování nebo jiné úlety taky moc nepomůže výkonu :-)

_________________
deacon


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Sekání
PříspěvekNapsal: čtv 13. pro 2012 12:04:17 
Offline
 Profil

Registrován: ned 26. úno 2012 11:39:06
Příspěvky: 7
Vypnutí vertikální synchronizace pomohlo. Hra je celá taková svižnější. takže díky moc :) .. A ještě dotaz, jak si psal že vypnutí vertikální synchroniace ulehčí enginu tak to si myslel ten herní engin nebo mám snad špatnej PC? :-D

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz