StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je pát 29. bře 2024 8:00:41

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: spadne hra, musim vypnout PC
PříspěvekNapsal: ned 01. dub 2012 17:04:19 
Offline
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 18:59:22
Příspěvky: 323
Elfii píše:
Tak si už nevím rady. Dělá mne to u všech her. Také u WoW. Už jsem přeinstaloval celý systém, před tím jsem naformátoval disk na který jsem system instaloval, tak že jsem instaloval na čistý disk. Naistaloval jsem ovladače a spustil Starcraft 2 a po cca 20 sec. černá obrazovka. Když to spadné tak na grafické kartě mám 63 stupnú a na CPU 51. Tak si myslím že teplotou to není. Pokud jsem ve W7 prohližím stránky a nebo něco dělám tak nic. Ale jakmile spustím hru, tak po chvilce to spadne. Nic mne už nenapadá. K těm síťovýn ovladačum. Jedna hra kterou jsem spouštěl není siťová.


Zkus stary ovladace. Me to zacalo blbnout ve chvili, kdy jsem tam cca po roce hodil o nekolik cisel novejsi verzi. Buh vi, co to nastavilo v registrech a tak... Novy karty to zrychli a stary (na ktery se prdi), to zrusi...

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: spadne hra, musim vypnout PC
PříspěvekNapsal: pon 02. dub 2012 15:40:18 
Offline
 Profil

Registrován: sob 31. bře 2012 15:14:21
Příspěvky: 15
Ovladače jsem zkoušel různé. Na těch původních to jelo půl roku a pak to azčalo zlobit. Asi odchází grafika, protože se to zhoršuje. Sotva se spustí hra tak to spadne. Dřív to vydrželo aspoň v tom základním mneu tedď to spadne ještě dříve než se stačím přihlásit. Jakoby v okamžiku, kdy se karta přepne z nastavení které je ve W7 do nastevaení ve hře tak je něco špatně a konec.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: spadne hra, musim vypnout PC
PříspěvekNapsal: pon 02. dub 2012 22:35:19 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 29. srp 2010 22:32:32
Příspěvky: 264
Bydliště: Praha
tak mě leda napadá - máš nastaveno u Starcraftu kompatibilitu s W7? Tohle se mi stávalo, když jsem měl Visty. Stačilo jen nastavit kompatibilitu se starším Service Packem a bylo po problému.

_________________
Obrázek

nikdo nejsme profík, hrajem tak jak se dá"
Necro#710


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: spadne hra, musim vypnout PC
PříspěvekNapsal: úte 03. dub 2012 22:39:38 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 20. srp 2010 10:47:46
Příspěvky: 50
Bydliště: Belgie
Urcite jde o grafickou kartu...mel jsem to same a delo se to taky jen u SC2.Me pomohlo kartu vytahnout a pinzetou vybrat ten hnus primo z vetraku a vubec vycistit.
Nevim proc, ale prehrejva se o u toho fakt rychle

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: spadne hra, musim vypnout PC
PříspěvekNapsal: úte 15. led 2013 15:15:37 
Offline
 Profil

Registrován: úte 15. led 2013 15:04:26
Příspěvky: 3
HEJ MAM UPLNE SAMY PROBLEM AZ NATO ZE JA KUPOVAL ASIK TAK PRED 2 TYDNAMA NOVE PC ALE JELIKOŠ MAM STARŠÍ OBRAZOVKU TAK SEM SI MUSEL KOUPIT I REDUKCI.ASIK TAK PRED TYDNEM SEM KOUPIL STARCRAFT 2 :WINGS OF LIBERTY,NAINSTALOVAL A OPATCHOVAL.A POKAZDE KDYZ DAM PLAY OBRAZOVKA MI NA 20S HODI CHYBU OUT OF FREQUENCY,PAK SE VYPNE A KONEC.ALE ZVLÁŠTNÍ JE ŽE KDYŽ SEM TO MĚL STAŽENÉ TAK TO JELO BEZ PROBLÉMŮ,AŽ POTÉ CO SEM HRU KOUPIL MI TO ZAČLO PADAT.


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz