StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 28. bře 2024 20:46:40

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Sekanie hry
PříspěvekNapsal: stř 18. led 2012 15:07:30 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 04. zář 2011 10:40:59
Příspěvky: 89
Však taky čuju nějakou zdradu ve smyslu, že to celé WinXP špatně kočírujou :?
Vůbec by mne nepřekvapilo, kdyby po přechodu na Win7 mi najednou hra chodila plynule na medium beze změny HW, ale měnit systém jen kvůli jedné hře? Vše ostatní je absolutně v pohodě. Ale SC2 mne baví, tak na to asi nakonec dojde, protože hrát trhaně 2v2 je fakt problém, nějaké mikro pak je absolutně nemožné a často nezbyde než označit houf jednotek, přes attack poslat na nepřítele, protože při slideshow o 10fps se toho strategicky moc zvládnout nedá :cry:

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Sekanie hry
PříspěvekNapsal: sob 21. led 2012 17:22:30 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 04. zář 2011 10:40:59
Příspěvky: 89
Tak ten postup na low pool paged memory jsem zkusil úspěšně, ale tu hlášku mi to občas hodí stejně, ač jsem ji zvednul z defaultních 160MB na 192MB a poté až na 256MB.

Jinak mám skoro pocit, že poté, co jsem vypnul Cool and Quiet funkci u CPU, hra mi najednou chodí plynule v 1280x1024 na medium (Radeon 5670 512MB DDR5). Sice to nemá logiku, ale skoro to tak vypadá, že tam asi byla nějaká zrada, jinak jsem nic neměnil. Před půl rokem jsem s plynulostí nemíval problém a CnQ bylo zřejmě tehdy taky vypnuté, ale jistě fakt nevím.
Teď mám při označení a pohybu obrovské armády minimálně 20fps, jinak běžně kolem 50-60fps, předtím jsem v extrému klesal na 10fps. Moc to nechápu, ale hlavně když to tak vydrží :mrgreen:

Jedna zvláštnost - když je armáda na kterou čučím neoznačená, mám třebas 45fps, jak armádu označím (kroužek kolem každé jednotky), spadne to o 50% tak na 30fps. To je tak značka kolem každé označené jednotky tak výpočetně náročná či co? :lol:

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz