StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 28. bře 2024 11:09:37

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: pokud vam pada hra
PříspěvekNapsal: čtv 25. srp 2011 1:06:47 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 08. srp 2010 11:58:46
Příspěvky: 136
trapilo me to dost dlouho, z niceho nic kompletne spadla hra uprostred zapasu, vyzkousel jsem uplne vsechno a az ted se zda se naslo reseni, nastavil jsem woknousum rucne swapak na 10-25 GB a od te doby ani cuknuti, o padu nemluve.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: pokud vam pada hra
PříspěvekNapsal: čtv 25. srp 2011 21:09:04 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: stř 01. zář 2010 21:09:48
Příspěvky: 749
Bydliště: krkonose
Citace:
...nastavil jsem woknousum rucne swapak na 10-25 GB...


ugh :D

_________________
Obrázek Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: pokud vam pada hra
PříspěvekNapsal: čtv 25. srp 2011 22:06:51 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 26. pro 2010 21:58:58
Příspěvky: 15
sorry ale co je swapak?

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: pokud vam pada hra
PříspěvekNapsal: čtv 25. srp 2011 22:18:56 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: stř 01. zář 2010 21:09:48
Příspěvky: 749
Bydliště: krkonose
Fenix píše:
sorry ale co je swapak?


swapovaci soubor - misto, kam si windows z ramky uklada data, ktery zrovna nepotrebuje, takze pak muze do pameti nacpat neco jinyho.

Napriklad kdyz mas treba otevrenej prohlizec s milionem oken, kterej ti zabira pul giga pameti a pustis nakou narocnou hru, tak win si ty data prohlizece ulozi na disk a udela tak misto pro tu hru, kdyz pak hru vypnes a chces dal surfovat po netu, tak si ty windowsy ty data zase nactou z disku do pameti.

V novejsich win je to soubor C:\pagefile.sys, ve starsich to byval tusim C:\win386.swp a dos to jeste neumel :)

_________________
Obrázek Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: pokud vam pada hra
PříspěvekNapsal: pát 26. srp 2011 0:20:56 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 26. pro 2010 21:58:58
Příspěvky: 15
jo, dík :oops:

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: pokud vam pada hra
PříspěvekNapsal: sob 27. srp 2011 2:42:31 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 22. lis 2010 18:35:02
Příspěvky: 46
a jak se to nastavuje??? v čem?? ne že bych s tim mel problem ale rad se nečemu přiučím :)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: pokud vam pada hra
PříspěvekNapsal: sob 27. srp 2011 10:13:07 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: stř 01. zář 2010 21:09:48
Příspěvky: 749
Bydliště: krkonose
Rayzen píše:
a jak se to nastavuje??? v čem?? ne že bych s tim mel problem ale rad se nečemu přiučím :)


pokud mas aspon 4 GB pameti, tak to vubec neres, on ten disk je pomalej, takze to pak spis brzdi nez pomaha :)

_________________
Obrázek Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: pokud vam pada hra
PříspěvekNapsal: ned 28. srp 2011 19:14:00 
Offline
 Profil

Registrován: pát 26. lis 2010 16:27:11
Příspěvky: 96
satik píše:

pokud mas aspon 4 GB pameti, tak to vubec neres, on ten disk je pomalej, takze to pak spis brzdi nez pomaha :)

S vyjímkou majitelů SSD :D

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: pokud vam pada hra
PříspěvekNapsal: čtv 08. zář 2011 13:17:44 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 08. srp 2010 11:58:46
Příspěvky: 136
tak beru zpet. vcera se problem vratil v plne sile (a to je system v puvodnim stavu, nic jsem neinstaloval, nic neodinstalovaval, zadny aplikace na pozadi, zadny objektivni duvod), vcera mi snad spadly 4 hry ze 6. nechapu to. nekdy hraju celej vecer a nic a jindy se to s odpustenim takle se*e. Hraju hraju, pak cuk, pad do woken a hlasku Access violation error, application couldnt reach memory at xxxyyyyxxxx nebo tak neco a jestli to chci odeslat. Ovladace posledni a aktualni, grafika GF GTS 450, 4 GB RAM, nejakej dvoujadrovej atlon, jako PC papirove v cajku, zmena rozliseni nema vliv, vali mi to plynule aj na pomerne vysoky detaily a nejvyssi rozlyseni, ale kdyz ma SC zrovna padaci naladu, crashne to klidne i v tom nejhorsim rozliseni. vcera jsem ze zouflastvi i preinstalil hru, absolvoval martyrium instalaci vsech patchu a stejne kulovy. :cry:

uz jsem si tady na to stezoval, MaHI tenkrat radil testnout ramku. ma nekdo nejakej tip na nejaky soft, kterej ty pameti dokaze proverit?

btw v grafice to neni, neb puvodni mi o vikendu chcipla. bude to vypadat jako blbej for, ale pri hrani SC2 - hraju si hraju, pak jak kdyz mi nekdo nasype krupici na monitor, seklo se to, tak jsem si rikal zase nejakej crash, hard reset a ono to bylo rozjebany i pri bootovani, takze druhej den do alfacompu a nova grafarna, 2 litry v (_._)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: pokud vam pada hra
PříspěvekNapsal: čtv 08. zář 2011 17:55:55 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: stř 01. zář 2010 21:09:48
Příspěvky: 749
Bydliště: krkonose
Jeremiasz píše:
tak beru zpet. vcera se problem vratil v plne sile (a to je system v puvodnim stavu, nic jsem neinstaloval, nic neodinstalovaval, zadny aplikace na pozadi, zadny objektivni duvod), vcera mi snad spadly 4 hry ze 6. nechapu to. nekdy hraju celej vecer a nic a jindy se to s odpustenim takle se*e. Hraju hraju, pak cuk, pad do woken a hlasku Access violation error, application couldnt reach memory at xxxyyyyxxxx nebo tak neco a jestli to chci odeslat. Ovladace posledni a aktualni, grafika GF GTS 450, 4 GB RAM, nejakej dvoujadrovej atlon, jako PC papirove v cajku, zmena rozliseni nema vliv, vali mi to plynule aj na pomerne vysoky detaily a nejvyssi rozlyseni, ale kdyz ma SC zrovna padaci naladu, crashne to klidne i v tom nejhorsim rozliseni. vcera jsem ze zouflastvi i preinstalil hru, absolvoval martyrium instalaci vsech patchu a stejne kulovy. :cry:

uz jsem si tady na to stezoval, MaHI tenkrat radil testnout ramku. ma nekdo nejakej tip na nejaky soft, kterej ty pameti dokaze proverit?

btw v grafice to neni, neb puvodni mi o vikendu chcipla. bude to vypadat jako blbej for, ale pri hrani SC2 - hraju si hraju, pak jak kdyz mi nekdo nasype krupici na monitor, seklo se to, tak jsem si rikal zase nejakej crash, hard reset a ono to bylo rozjebany i pri bootovani, takze druhej den do alfacompu a nova grafarna, 2 litry v (_._)


memtest86+

_________________
Obrázek Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz