StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 28. bře 2024 18:44:36

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 63 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Sekanie hry
PříspěvekNapsal: pon 04. črc 2011 20:27:26 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 11. kvě 2010 20:37:13
Příspěvky: 659
Jonas píše:
tak ve středu se můžeš upálit klidně rovnou na oslavách.. asi si tu většina lidí oddychne.. ;)

jinak co se RE5 týká tak je to 2 roky stará hra tak jaká nová..

co se týká zaklínače tak i5 2500k 8 GB ram a gtx 470 bez sebemenčího zadrhnutí na plno v 1280/1024.. akorát se to ke konci trochu dýl nahrávalo(cca 10-15 sec) podle mýho nemá cenu do toho dávat víc peněz.. možná jediné využití je že si můžete machrovat na foru kde to stejně nikoho nezajímá.. :)


nepsal jsem nova ale novejsi, stale je to dx10 hra a byla to reakce na crysis krera je jeste o rok starsi a taky dx10, nic jinyho jsem na srovnani vskutku nemel -,-
btw 1280x1024 je opravdu ohromny rozliseni

_________________
Yarin dont play sports, he plays games of all sorts, plugs in all ports, who wears short shorts.
muj stream v 720p na ->http://www.justin.tv/yar1n<-
archiv epizod Yarin vs Internet na ->http://yarinvsinternet.blogspot.com/<-
Yarin vs Internet Live Po, St, Pá ve 20:00
Yarin vs Ladder Live Út, Čt ve 20:00

Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Sekanie hry
PříspěvekNapsal: pon 04. črc 2011 20:38:26 
Offline
 Profil

Registrován: úte 07. pro 2010 21:54:41
Příspěvky: 139
a psal jsem někde že to je ohromný rozlišení? psal jsem to jako realitu, že zaklínač je sice náročnej(možná by sis to mohl taky "koupit" abys nám všem vytřel zrak :D jak to hraješ v megasuper hárdcore rozlišení? :D) ale když más tak nějak normální PC tak že se dá hrát..


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Sekanie hry
PříspěvekNapsal: pon 04. črc 2011 21:50:04 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: stř 01. zář 2010 21:09:48
Příspěvky: 749
Bydliště: krkonose
Yarin píše:
Btw opravdu si myslis ze bude pretaktovana 560 vykonnejsi nez moje pretaktovana 5870 v luxusni edici Region of Gamers ktera jeste dnes stoji cca 10k? Trololo -,-

podle vetsiny grafu co jsem videl to tak vypada :)

Yarin píše:
Crysis warhead nainstalovanej nemam, ale vzhledem k tomu ze mne kdysi puvodni crysis bezel na intel e8500 4gb ram a GF 9800gx2 na dx10, extreme a 2x aa na 35Fps tak se nebojim toho ze by mne to dnes na tech 100 nebezelo

to mas ty grafiky dve v crossfire? :) Ja jen, ze dnesni grafiky davaj Crysis WH na 1920x1080 na max kolem 60-70fps, tak by me celkem zajimalo, jak bys tech 100 fps dosahl :)

Yarin píše:
satik píše:
papirovy vykon v realu nikoho nezajima, hlavni je, co karta predvadi ve hrach (/aplikacich)

Rozdil mezi papirovym vykonem a vykonem v aplikacich neni zadnej jelikoz hadej kde se ten vykon meri ;)

blbe jsi me pochopil :)
jak jsi poslal ten odkaz, tak sice papirove podle toho vyhrava gf5870, ale v realu je vykon stejny (papirove tam bylo, ze ma vetsi texelrate apod., ale ve hrach jsou nakonec fps hodne podobny)

Yarin píše:
satik píše:
a posledni vec: 5870 je vyssi model nez 560Ti, takze to, ze je ta GF z novejsi serie neznamena, ze je vykonnejsi :)

Takze nejdriv tvrdis ze maji stejnej vykon a pak reknes ze nemaj? :D Ne vazne 15 mesicu je celkem dlouha, takze co z toho vypliva?

Kde tvrdim, ze nemaji stejny(podobny) vykon? Rikam, ze GF560Ti nemusi mit vyssi vykon, ackoliv je z novejsi serie (a to prave kvuli tomu, ze je to nizsi model)
Napr. moje GF275 ma obdobny vykon jako sousedova GF460 (protoze ta 275 je vyssi model, ale je ze starsi serie)
(samozrejme je to jen priblizne)

_________________
Obrázek Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 63 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz