StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je pát 29. bře 2024 5:57:01

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 63 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Sekanie hry
PříspěvekNapsal: stř 23. úno 2011 19:53:03 
Offline
 Profil

Registrován: sob 18. zář 2010 19:11:15
Příspěvky: 59
V poslednom čase mam dosť problém keď hrám MP 2v2 tak zo začiatku mi to nehorázne seká niekedy čakám aj 5 sekúnd kým môžem niečo urobiť , dnes som asi po 5 minútach hry zlagoval úplne na 1fps PC stále niečo loadoval až kým ma nedropli.. Toto mi robí tak prvé možno 2 hry je to fakt nepríjemné , tiež keď počúvam hudbu tak niekedy ako keby sa zasekol zvuk na sekundu a potom to už ide . Neviete v čom konkrétne to môže byť ? 2GB ram 667hz , C2D E4500 2.2Ghz , 320GB disk , GF 260GTX. Osobne si myslím že to môže byť disk ale neviem. Mám Win7 a nebežia mi žiadne procesy ktoré by to spomalovali

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Sekanie hry
PříspěvekNapsal: ned 27. úno 2011 18:57:54 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 06. úno 2011 20:12:46
Příspěvky: 42
to nevím ale dneska jsem měl zvláštní problém, že cosi se posralo ve hře nějaký bug co asi zahltil pamět a pak všechny hry co následovali jsem měl jenom cca 25 fps což je hodně malo... pak jsem vypl a zapl hru a zase standartně držím fps stejnou jako obnovovací frekvence monitoru (60-75 fps) žádný přehřívání grafiky nic takovýho. prostě po technický stránce ta hra kupodivu furtt není dokonale vyladěná viz přehazování textur

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Sekanie hry
PříspěvekNapsal: úte 01. bře 2011 19:44:36 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: stř 01. zář 2010 21:09:48
Příspěvky: 749
Bydliště: krkonose
Exitusk píše:
V poslednom čase mam dosť problém keď hrám MP 2v2 tak zo začiatku mi to nehorázne seká niekedy čakám aj 5 sekúnd kým môžem niečo urobiť , dnes som asi po 5 minútach hry zlagoval úplne na 1fps PC stále niečo loadoval až kým ma nedropli.. Toto mi robí tak prvé možno 2 hry je to fakt nepríjemné , tiež keď počúvam hudbu tak niekedy ako keby sa zasekol zvuk na sekundu a potom to už ide . Neviete v čom konkrétne to môže byť ? 2GB ram 667hz , C2D E4500 2.2Ghz , 320GB disk , GF 260GTX. Osobne si myslím že to môže byť disk ale neviem. Mám Win7 a nebežia mi žiadne procesy ktoré by to spomalovali


na 98% ramka, 2gb uz je dnes malo, obzvlast s win7 a necim spustenym na pozadi

_________________
Obrázek Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Sekanie hry
PříspěvekNapsal: čtv 17. bře 2011 11:40:02 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 17. bře 2011 11:34:48
Příspěvky: 1
Mám stejný problém, poslední dva dny se mi zacala hra sekat tak, ze je to nehratelne. Predtim jela v pohode i multiplayer na battlenetu. Nevite cim by to mohlo byt?


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Sekanie hry
PříspěvekNapsal: čtv 17. bře 2011 14:14:46 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: úte 09. lis 2010 11:13:56
Příspěvky: 566
Bydliště: Mar Sara
ghostdog píše:
to nevím ale dneska jsem měl zvláštní problém, že cosi se posralo ve hře nějaký bug co asi zahltil pamět a pak všechny hry co následovali jsem měl jenom cca 25 fps což je hodně malo... pak jsem vypl a zapl hru a zase standartně držím fps stejnou jako obnovovací frekvence monitoru (60-75 fps) žádný přehřívání grafiky nic takovýho. prostě po technický stránce ta hra kupodivu furtt není dokonale vyladěná viz přehazování textur


No, to se mi stává, a myslím žwe je to ptroto že vypadnou ovladače grafiky, protože po tomhle grafika nejede na 100% ale třeba na 25%. Restart to spraví.

_________________
offering gosu coaching only 40€/hr
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Sekanie hry
PříspěvekNapsal: sob 25. čer 2011 17:36:35 
Offline
 Profil

Registrován: sob 25. čer 2011 17:33:53
Příspěvky: 23
Zdar, chcu se zeptat, myslite, ze je mych prumernych 23-40fps hratelnych na MP ? Mam v planu nainstalovat W7 a zacit zase s uplne vycistenym kompem po dvou letech, myslite, ze to bude mit vliv na zvyseni fps? Dik


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Sekanie hry
PříspěvekNapsal: sob 25. čer 2011 18:03:18 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
Foresten píše:
Zdar, chcu se zeptat, myslite, ze je mych prumernych 23-40fps hratelnych na MP ? Mam v planu nainstalovat W7 a zacit zase s uplne vycistenym kompem po dvou letech, myslite, ze to bude mit vliv na zvyseni fps? Dik


Tak to snad poznáš při hře ne, nesmí se ti to ani trochu kousat, mě vadí i úplně ty dropné záškuby, když to začne v nevhodnou dobu může ti to prohrát hru, například špatně hoezný forcefield. Ovšem není problém s tím hrát pokud máš nervy, pokud vím Mahi když měl dříve net tak tu psal, žemu padala nějaká každá třetí hra a byl v diamondu. :D

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Sekanie hry
PříspěvekNapsal: sob 25. čer 2011 18:05:48 
Offline
 Profil

Registrován: sob 25. čer 2011 17:33:53
Příspěvky: 23
No ja mam v planu si koupit 22ku monitor a rikam si aby to nejelo jeste hur :)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Sekanie hry
PříspěvekNapsal: sob 25. čer 2011 18:07:25 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
Foresten píše:
No ja mam v planu si koupit 22ku monitor a rikam si aby to nejelo jeste hur :)


Pokud vím tak to záleží na konfiguraci pc, myslel jsem že se bavíme o netu. :D

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Sekanie hry
PříspěvekNapsal: ned 26. čer 2011 7:39:37 
Offline
 Profil

Registrován: sob 25. čer 2011 17:33:53
Příspěvky: 23
Jasne, ale asi u kazde konfigurace, ma asi vliv kdyz si poridim vetsi monitor a budu hrat pri vyssim rozliseni ne ? Me to je de treba v poho vsecko, ale kdyz hraju treba Metalopolis mapu a zerga tak uz to mam kolem tech 25.


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 63 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz