StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je ned 12. kvě 2024 6:11:26

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Slabá česká komunita
PříspěvekNapsal: čtv 02. zář 2010 23:41:10 
Offline
Moderátor fóra
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: ned 07. bře 2010 3:10:14
Příspěvky: 219
Bydliště: Most
ondik píše:
Zato vím víc než dost o scéně mezinárodní a nikdy jsem v žádném větším turnaji (včetně bety) úspěch, ba třeba účast, nezaznamenal (třeba do HDH2 bylo pozváno 60 hráčů, o žádném Čechovi nepadla ani zmínka.) Takže bych byl opatrný nazývat něco "nesmyslem", mám velmi dobrý pohled zvenčí.


Go4SC2 Cup #2 - 3. misto eSuba.DeViL - http://www.esl.eu/eu/sc2/go4sc2/cup2/rankings/
ESL Open Cup #4 - 2. místo eSuba.w0nder - http://www.esl.eu/eu/sc2/1on1/opencup4/rankings/
ZOTAC Cup #15 - 3.-4. místo eSuba.DeViL - http://sc2.cups.gamesports.net/en/cup/15/#
Craft Cup #1 - 3.-4. místo eSuba.PredY - http://bitsperbeat.com/sc2/?site=brackets&tID=127#grid
Craft Cup #5 - 2. místo eSuba.Bonecracker, 3. - 4. místo - http://bitsperbeat.com/sc2/?site=brackets&tID=153#grid
...

To je důvod proč jsem psal, že píšeš nesmysly.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Slabá česká komunita
PříspěvekNapsal: pát 03. zář 2010 14:08:06 
Offline
 Profil

Registrován: stř 18. srp 2010 12:05:39
Příspěvky: 304
easyyy píše:
a co ty vis, treba se dostanes na IEM ty a dostanes se do top4(8) a budes se muset omluvit kvuli sobe :))


já to určitě nebudu, jak už jsem řekl, vím, co to obnáší a nemám na to dostatek času ani odhodlání (jo, kdyby mi bylo 13-15, to by byla jiná :) )

khenyk: očividně se nepřesvědčíme, tyhle dílčí úspěchy v mini turnajích jsou pěkné, ale v málokterém z nich šli Češi přes hráče z -řekněme- top15 (prošel jsem si všechny pavouky kromě zotac cupu, jediný velký skalp, který jsem našel, byl morrow (vs Devil.balu, byl to ale BO1 a replay nejde stáhnout, abych posoudil hru...). Až se nějaký Čech začne pravidelně umisťovat a bude tak patřit do užší špičky, změním názor, teď v ní podle mě prostě nikoho nemáme (užší špičkou mám na mysli nějakých 20-30 hráčů eu, max PredYho, ale nevím, jak je na tom s (ne)aktivitou)

ale vidím první vlaštovku v podobě grunex.com turnaje, jen tak dál ;) jestli budu v Praze, určitě se přijdu na finále podívat


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Slabá česká komunita
PříspěvekNapsal: pát 03. zář 2010 15:23:28 
Offline
 Profil

Registrován: sob 20. bře 2010 13:50:03
Příspěvky: 20
hra je nekolik tydnu stara
dejte tomu nejakej cas proboha
myslite ze pride 15ti letek kluk, zapne sc2 a zacne drtit sc1 a wc3 profiky?
btw v mezinarodnich turnajich mame pekne uspechy (viz 2 sloty na IEM), kdes vzal ze nedavame top hrace nevim
ja sem rad ze komunita roste, na cesky turnaje chodi 80-120 hracu, pz ligu ted bude hrat 120 hracu, myslim ze to bude fajn, a btw nevim kdes vzal ze sem inactive o-o


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Slabá česká komunita
PříspěvekNapsal: pát 03. zář 2010 15:42:04 
Offline
 Profil

Registrován: pon 02. srp 2010 12:04:23
Příspěvky: 34
K cemu potrebujes nutne ceskeho hrace v elite? Abys na nej mohl nalepit ceskou vlajku a jednou za cas jit na namesti si zakricet si "Cesi, Cesi!" :)).

Ja fandim TLO, sleduju ho uz od bety v komentovanych zapasech a jeho hry se mi libi. A vsimni si ze TLO je v team Liquid, kterej je tusim mezinarodni. Tak je to spravne a tak to ma byt. Se statem nemaji jeho uspechy nic spolecneho ... snad krome toho ze v Nemecku maj kvalitni a rychle internetove pripojeni :).

Stejne tak v cechach neni E-sport podporovany statem, z toho duvodu mu prijde nesmyslne to s nim nejak spojovat.

No co se komunity tyce, tak je to i tim, ze v 10 milionech lidi se tech nadsencu az tak moc nenajde.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Slabá česká komunita
PříspěvekNapsal: sob 04. zář 2010 23:42:22 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 05. črc 2010 22:13:17
Příspěvky: 176
Každý za nějaký čas pochopí, že hraní ho nemusí nutně uživit a věnuje se "skutečnému" životu. Pro lidi ve věku 15-25 to může být relativně dobré, dál už to naráží na jiné "důležitější" věci než hraní "stárů".

Sice se tu bojuje o slušné prize money ale jen na těch nejvyšších místech, kde už je docela velká tlačenice. Příkladem je TLO, který přerušil studium a věnuje se plně hraní SC2 (cca 8h denně +/-) a má jasný cíl - být nejlepší. Jenže i když tak často hrajete, nemusí mít jistotu úspěchu. V TOP hrách jde vyloženě o kraviny a zaváhání a hlavně - není to žádná jistota. Dnes už si můžete rozjet podnikání a mít větší jistotu v tomto odvětví než 8h sedět u PC a pak přijde borec z Koreje a rozmasí Vás. :D

Já měl v období ZŠ/SŠ taky stavy, kdy jsem si myslel, jak to v CS 1.6 dotáhnu daleko alespoň na top team v ČR...ale poznal jsem realitu ( a o to dost horší, že to není jen na Vás ale i na zbylých 4 hráčích :-)) ).

_________________
I'm listening...
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz