StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je ned 28. dub 2024 7:06:58

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Spoluhráč na 2vs2
PříspěvekNapsal: úte 17. srp 2010 7:13:51 
Offline
 Profil

Registrován: úte 17. srp 2010 7:01:54
Příspěvky: 98
Zdravím. Zkusím to i tady protože na blizzardovském foru se mi nikdo neozval a můj topic je po 24 hodinách někde v zapomění.

Hledám spoluhráče na 2vs2. Hraju převážně za terrana(ikdyž občas risknu i random). V 1vs1 se momentálně pohybuju v platinové divizi rank 10-30 (záleží podle hladiny alkoholu v krvi :-D). Začínál jsem v silver divizi, takže nejsem jeden s těch, co haluzově vyhrál prvních 5 her, dostal do diamantové divize a teď se s tím všude chlubí.
2vs2 mám s jedním Řekem gold divizi rank 1. Nějak se nám to buglo a nemůžeme se dostat dál. Pořád nám to píše že potřebujeme odehrát 5 her pro zařazení....

No a koho sháním? Nejlépe protose, ale je mi to celkem jedno. Taky bych byl rád kdyby ten dotyčný měl 18+. Mě je 26 a hrát s 13ti letým puberťákem se mi moc nechce. Dále aspon gold divizi v 1vs1 a 2vs2. Mikrofon je skoro podmínka. Přece jenom komunikace je 1000x lepší než chat(chat akorát zdržuje). Nejsem žáden profík, hraju hlavně pro zábavu. Pokud má někdo zájem, tak tady o sobě hoďte info nebo mě kontaktujte přímo ve hře (nick Merlin, 376). Jinak hraju převážně odpoledne nebo později večer.
Tak zatím GL HF


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Spoluhráč na 2vs2
PříspěvekNapsal: pát 20. srp 2010 15:22:16 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 15. srp 2010 14:28:32
Příspěvky: 8
Zdravím, rád bych hrál s tebou 2v2 (taky hledám kolegu) můj profil najdeš zde, tak se na něj můžes podívat http://eu.battle.net/sc2/en/profile/386053/1/Mushu/ stabilně hraji v platinum a stále se prokousávám víš. Hraju totiž převážně po večerech. Kdyžak mi napiš tu PM nebo ještě lépe na ICQ - 281 995 155.

Mushu, 958 :D

EDIT:
splňuji všechny podminky
vek 21+
rasa: protoss
microfon: mam
a taky hraji pro zábavu

_________________
Protoss 4 EVER.


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz