StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je ned 28. dub 2024 6:29:34

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 72 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Hledám hráče
PříspěvekNapsal: pát 27. srp 2010 16:48:19 
Offline
 Profil

Registrován: pát 27. srp 2010 16:37:09
Příspěvky: 1
Zdravím, hledám několik hráčů kteří by rádi založili skupinku a vzájemně si pomáhali se zlepšováním skilu. Můj friend list nyní čítá 0 přátel a to není dobré číslo, když chcete vyzkoušet nějakou novou taktiku a nebo si zkusit team play. :-) Pokud by někdo už nějakou takovouhle skupinku měl a chtěl přibrat člena, budu rád když mě kontaktujete. Buď tady nebo ve hře. Mám jedinou podmínku a to ať těmto lidem je přes dvacet. Ne že by mlaďáci neměli skill o tom nepochybuju, ale chci hrát s lidma se kterejma si budu i rozumět a ne s nima jen pařit. Kdo je na tom podobě jak já budu rád když mi napíšete.


Můj nick je Fik a character code 174, věk: 27, hraju zatím jen Terrany dokud je nezmáknu s další rasou začínat nechci, jsem v platinum league.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Hledám hráče
PříspěvekNapsal: sob 28. srp 2010 16:30:20 
Offline
 Profil

Registrován: sob 28. srp 2010 16:27:02
Příspěvky: 1
Fik píše:
Zdravím, hledám několik hráčů kteří by rádi založili skupinku a vzájemně si pomáhali se zlepšováním skilu. Můj friend list nyní čítá 0 přátel a to není dobré číslo, když chcete vyzkoušet nějakou novou taktiku a nebo si zkusit team play. :-) Pokud by někdo už nějakou takovouhle skupinku měl a chtěl přibrat člena, budu rád když mě kontaktujete. Buď tady nebo ve hře. Mám jedinou podmínku a to ať těmto lidem je přes dvacet. Ne že by mlaďáci neměli skill o tom nepochybuju, ale chci hrát s lidma se kterejma si budu i rozumět a ne s nima jen pařit. Kdo je na tom podobě jak já budu rád když mi napíšete.


Můj nick je Fik a character code 174, věk: 27, hraju zatím jen Terrany dokud je nezmáknu s další rasou začínat nechci, jsem v platinum league.




Tak i ja se pridam, zlata liga ale jen tak tak a doufam ze se nekdo najde alespon nekdo od 26 nahoru nick:zloun code:247


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Hledám hráče
PříspěvekNapsal: sob 28. srp 2010 18:52:58 
Offline
 Profil

Registrován: úte 10. srp 2010 10:26:17
Příspěvky: 53
HEHE me je pres 40 a sem v bronz lize to sem asi nepatri ze? Mame ale schodne jednu vec frind list mam taky prazdny ;)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Hledám hráče
PříspěvekNapsal: ned 29. srp 2010 16:46:37 
OMG, neni jedno kolik komu je? Chcete si zahrát a nebo nadávat na děti? Jak ve školce, tak těm 15tkám nezáviďte že na to mají tolik času a nebo já fakt nevim...


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Hledám hráče
PříspěvekNapsal: pon 30. srp 2010 15:24:07 
Offline
 Profil

Registrován: úte 10. srp 2010 10:26:17
Příspěvky: 53
gp2Fx2 píše:
OMG, neni jedno kolik komu je? Chcete si zahrát a nebo nadávat na děti? Jak ve školce, tak těm 15tkám nezáviďte že na to mají tolik času a nebo já fakt nevim...

Hele uctu ke stari JOO Ale pravda je nekde jinde ty 15 me vzdy rozdrtej u podobne stareho hrace mam aspon trochu sanci na uspech i kdyz je to jen v trenovani :D

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Hledám hráče
PříspěvekNapsal: ned 12. zář 2010 22:01:46 
Offline
 Profil

Registrován: ned 12. zář 2010 21:57:30
Příspěvky: 2
Cau, taky shanim nejake spoluhrace... radeji bych hral s nekym stalym nez stale s randomem. A taktez muj friend list cita pocet pratel 0. Pokud jde o vek tak je mi 21... :lol:

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Hledám hráče
PříspěvekNapsal: ned 12. zář 2010 22:41:33 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 12. zář 2010 22:32:13
Příspěvky: 1
Zdravím všechny, taky hledám nějakého hráče do team league, zatím jsem hrál akorát 1v1. Můj nick je Phoenix a character code 453. Jinak hraju většinou za Protosse a je mi 26 jenom pro informaci. Uvítal bych nějakého zkušenějšího Protosského hráče abych se mohl učit :)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Hledám hráče
PříspěvekNapsal: pon 13. zář 2010 13:46:42 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 13. zář 2010 11:28:49
Příspěvky: 1
Zdar, taky hledám někoho na jakýkoliv typ hry, ozvěte se. Je mi 26 když je to tu tak důležité info :) Začínám ale lepším se...

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Hledám hráče
PříspěvekNapsal: pon 13. zář 2010 13:53:44 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: čtv 29. črc 2010 14:37:25
Příspěvky: 194
Bydliště: Kladno
Me si take pridejte, rad zahraju ... navic muzem davat odvety a sledovat vzajemne zlepseni ...
zdarec ve hre :)

Dnes budu cca od 22:00

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Hledám hráče
PříspěvekNapsal: pon 13. zář 2010 21:55:55 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 15. srp 2010 17:06:08
Příspěvky: 189
Zdarek, hledam kamose a hrace, kteri potrenuji a pokecaji o hre :) Takze si me muzete pridavat :)

/edit .... trochu fail, nemel jsem tam ID :D ted uz je videt

_________________
Obrázek


Naposledy upravil teqini dne úte 14. zář 2010 22:36:07, celkově upraveno 2

Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 72 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz