StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 28. bře 2024 22:58:25

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 11 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Říjen '07: Battle.net
PříspěvekNapsal: pon 01. říj 2007 18:37:58 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: čtv 24. kvě 2007 19:23:06
Příspěvky: 83
Bydliště: Plzeň
Otázky:
1) Co jste měli rádi na původním Battle.netu?
2) Jakou roli hrál Battle.net ve vaší zkušenosti s online multiplayerem?
3) Které věci byste rádi viděli v Battle.netu pro StarCraft II?
4) Další nápady k tomuto tématu.

Jak odpovídat?
Stačí poslat odpověď na tento příspěvek a ta bude mít tvar:
1) ...
2) ...
3) ...
4) ...


Ty nejzajímavější odpovědi a náměty budou poslány do Blizzardu. Tato akce probíhá hromadně na všech fanstránkách po světě!


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Říjen '07: Battle.net
PříspěvekNapsal: pon 01. říj 2007 22:24:39 
Dá se zkousnout všechno, jen ne lagy! RTS hry od EA vždy strašně lagovaly, ale poté co přepsali netcode pro CnC3 TW, tak vše běží plynule bez jediného seknutí. Dále by se hodil příjemný vzhled, buddy list, a takové ty další klasické věci ;)


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Říjen '07: Battle.net
PříspěvekNapsal: pon 01. říj 2007 23:39:37 
1) Urcite sviznost ( bez laggu ) , rychlost komunikace , prehlednost

2) Mno ja jsem hral SC asi 2 roky online,takze kazdodenni prihlaseni na B.net.

3) Samozrejme ta prehlednost a hlavne aby byla bez laggu.Podle me voice chat je zbytecny,protoze kdyby hraci potrebovali se spolu bavit tak jdou na TS nebo ventrilo ;)

4) Podle me na B.netu jde predevsim o to,aby hraci se dorozumneli rychle a efektivne.B.net je od toho aby si lide napsali heslo hry a password a nic vic neni na B.netu pottreba si myslim.Ani ten voice chat.Spise bych udelal nejaky pekny design.

S pozdravem Leopard.


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Říjen '07: Battle.net
PříspěvekNapsal: úte 02. říj 2007 9:23:54 
Na Battle.netu jsem moc nehrával, pak se mi přejedlo na hrách označených pro nooby furt dostávat na prdel od profíků, kteří se ještě divili, že jsem fakt noob. :-) Takže to trochu zkrátím, protože jsem nakonec hrál SC jen s kámošema po LANu a už si samotný Battle.net ani moc nepamatuju. ;-)

3) Líbilo by se mi, kdyby šel, co se týče Battle.netu, vývoj SCII směrem k W3, který hrával brácha. Hodně se mi líbili automaticky losovaní soupeři podle zadaných kriterií i pro hru v týmu apod., prostě, aby hráč pokud možno dostal rovnocenného soupeře a mohl se zlepšovat postupně, možnost připojení ke hře společně s kámošem, možnost soukromé komunikace s přáteli přede hrou a domlouvání se co a jak...
Podle nějakých Q/A to vypadalo, že se tímto směrem Blizzard stejně vydá, takže jen tak dál.


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Říjen '07: Battle.net
PříspěvekNapsal: úte 02. říj 2007 13:42:18 
Falagar píše:
Na Battle.netu jsem moc nehrával, pak se mi přejedlo na hrách označených pro nooby furt dostávat na prdel od profíků, kteří se ještě divili, že jsem fakt noob. :-) Takže to trochu zkrátím, protože jsem nakonec hrál SC jen s kámošema po LANu a už si samotný Battle.net ani moc nepamatuju. ;-)

3) Líbilo by se mi, kdyby šel, co se týče Battle.netu, vývoj SCII směrem k W3, který hrával brácha. Hodně se mi líbili automaticky losovaní soupeři podle zadaných kriterií i pro hru v týmu apod., prostě, aby hráč pokud možno dostal rovnocenného soupeře a mohl se zlepšovat postupně, možnost připojení ke hře společně s kámošem, možnost soukromé komunikace s přáteli přede hrou a domlouvání se co a jak...
Podle nějakých Q/A to vypadalo, že se tímto směrem Blizzard stejně vydá, takže jen tak dál.


Tak vzhledem k tomu, že všechny tyto funkce se už najdou ve drtivé většině dnešních her tak by to bylo akorát hanbou pro Blizzard kdyby se na to vybodla.

A jak říkal Leopard k tomu VoIP: Tak CnC3 TW to má taky, ale nikdo to nevyužívá. Lidi si prostě radši zajdou na nějaký TS,VT,XF server...


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Říjen '07: Battle.net
PříspěvekNapsal: úte 02. říj 2007 15:07:49 
JJ vzdyt sem to psal :) , ale stejne si myslim ze hraci na co se chteji bavit kdyz behem matchupu je rad ze ma ticho a muze se soustredit na match .. Voice je zbytecnost rikam ale treba naky propracovany friends by bodli :)


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Říjen '07: Battle.net
PříspěvekNapsal: úte 02. říj 2007 15:15:37 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: úte 11. zář 2007 20:23:20
Příspěvky: 26
Mě by se líbila možnost "vysílat" každou hru, podobně jako to má CnC3: Tiberium wars a k tomu možnost aby jeden z Observer hráčů mohl hru pro vyslínáí "komentovat" pro ostatní pozorovatele (hráči by to samozřejmě neslyšeli).

_________________
..::En Taro Adun::..
Power comes from the thought
..:StarGate 4ever:..


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Říjen '07: Battle.net
PříspěvekNapsal: úte 02. říj 2007 18:51:38 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 05. srp 2007 16:32:30
Příspěvky: 14
voice chat jako utilita ve hře v týmu by se hodila (hra v týmech, aby se hráči rychle domluvili)


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Říjen '07: Battle.net
PříspěvekNapsal: stř 03. říj 2007 19:53:12 
julda píše:
Tak vzhledem k tomu, že všechny tyto funkce se už najdou ve drtivé většině dnešních her tak by to bylo akorát hanbou pro Blizzard kdyby se na to vybodla.

A jak říkal Leopard k tomu VoIP: Tak CnC3 TW to má taky, ale nikdo to nevyužívá. Lidi si prostě radši zajdou na nějaký TS,VT,XF server...


Mno, to je možný pravda, ale zdůraznit by se to mělo, protože u SC to samozřejmost není. Přišlo mi také zvláštní, že když udělali novinky pro W3, že je taky zpětně neimplementovali do SC...


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Říjen '07: Battle.net
PříspěvekNapsal: ned 14. říj 2007 18:32:40 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: ned 14. říj 2007 18:20:21
Příspěvky: 11
Taky si myslím, že během hry se spíš chcete soustředit, než koukat co píše Pankrác Pohřebák...tady právě doporučuju ten TS atd...(velká prdel, když kámoš brečí, ať ho neničíte) :D
Jinak, každopádně LAGY SuXx...ale občas to i de. Když nebudou lagy, tak mi je všechno kolem uplně volný.

_________________
One world, three kinds, one word...StarCraft!


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 11 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz