StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 28. bře 2024 23:32:17

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 38 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Září '07: Protosská Mothership
PříspěvekNapsal: sob 22. zář 2007 19:58:41 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: sob 22. zář 2007 19:52:27
Příspěvky: 19
Bydliště: somewhere in the void
1) videl bych ji radsi jako drahy a silny unikat, ktery se dlouho stavi a neni ho snadne ziskat..na druhou stranu by to treba vyvazovala palebna sila

2) napad s dokem je super. a mohla by s tim dokem byt treba "spojena" zniceni doku by znamenalo znehybneni MS (jestli nekdo neco takoveho uz psal, omlouvam se, necetl jsem to tu pismeno od pismene). ale rozhodne bych nechal rozsvecovat jen krystaly (u tech schopnosti). jinak schopnosti mi prijdou hoodne silne (a predstava ze mi do zakladny vlitne mothership a udela tam takovy brajgl se mi taky moc nelibi), takze bych byl pro nejake omezeni...at uz treba s tim dokem nebo neco jineho. NEBO, treba by mohla byt postavena jen jedna za hru (tzn nedala by se po zniceni postavit znovu), NEBO, aby se kazde dalsi MS musely zase vynalezat drahe upgrady.

3) radsi aby vyvoj trval dyl a vysledek byl pak minimalne stejne dobry jako puvodni SC

_________________
Obrázek
Obrázek
Obrázek
::: d(-_-)b ::: DRUM'N'BASS ::: d(-_-)b :::


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Září '07: Protosská Mothership
PříspěvekNapsal: pon 24. zář 2007 14:13:52 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: stř 22. srp 2007 21:04:22
Příspěvky: 4
MS:Urcite jen 1 vyrobit, ale kdyby byla znicena tak bych ji dal i cooldown na neurcitou dobu (to prenecham blizzu :) ) Dal bych ji vsechny ty schopnosti s tim ze Black Hole by mela urcitou kapacitu kterou muze pohltit.
Kazdopadne ja verim v silu Zealotu a Stalkeru ktery jsem si nedavno oblibil, protoze v rukou skillera to bude perfektni jednotka ktera se uplatni ve vice bojich nez jen proti jedna jednotce.


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Září '07: Protosská Mothership
PříspěvekNapsal: úte 25. zář 2007 16:59:41 
1) MS - pro me jednoznacne pada volba jen na jednu jednotku - melo by jit o neco, co je mocne, ojedinele, vznesene, z ceho pujde"strach"

2)podle me: Time Bomb - jen kolem lodi - tak jako v prvnim videu, to dalsi (moznost urceni kam) je "e e"
Cloaking Field - ne, kdyz to dokaze mala jednotka tak mothership by se k tomu "nesnizila"
Planet Cracker- jednoznacne jo - ale zas tak jak v prvnim videu (ted tim myslim animaci) tak nasledna se mi nelibi
Black Hole - pro, dobra vec, v uvodnim videu byli BC schopny vystrelit yamato gun - takze vice by ji mohlo znicit...
3)jako fanda terranu - oznacit pritomnost vojaku v bunkru prostou vlajeckou
- moznost obsazeni protivnikovych bunkru


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Září '07: Protosská Mothership
PříspěvekNapsal: čtv 27. zář 2007 13:01:14 
1) Jedna na bojisti, kazde dalsi privolani by bylo o neco drazssi.
2) Mi by se libilo, kdyby tato lod byla vlk samotar. Libilo by se mi, kdyby vsem (i vlastnim) pozemnim jednotkam pod ni konstante ubirala trochu zivotu (jako, hi-end technologie, ktera skodi zivotnimu prostredi). Samozrejme by byla nejsilnejsi zbrani. Dale, aby prikaz o pohyb teto lodi podlehal urcitemu casovemu zpozdeni(Hitler mel taky na konci valky vyhradni pravo pohybovat tankama a take diky tomu nepotlacil vylodeni spojencu) a smer pohyby by byl viditelny i nepriteli, aby si bud mohl lepe pripravit obranu, nebo ustoupit a protos by musel provadet pruzkum, jestli nejede do jiste zkazy. (zvazil bych i nejakou vetsi nemoznost uniku teto jednotky pred atomovkou). Byla by to skvela vyzva pro hrace, ze by museli zmenit svoji taktiku, jakmile by nekdo tuto lod povolal. Nevim ale jak by se takova jednotka odrazila na celkove hratelnosti. Mozna dost spatne.


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Září '07: Protosská Mothership
PříspěvekNapsal: čtv 27. zář 2007 23:20:00 
look píše:
2) Mi by se libilo, kdyby tato lod byla vlk samotar. Libilo by se mi, kdyby vsem (i vlastnim) pozemnim jednotkam pod ni konstante ubirala trochu zivotu (jako, hi-end technologie, ktera skodi zivotnimu prostredi). Samozrejme by byla nejsilnejsi zbrani. Dale, aby prikaz o pohyb teto lodi podlehal urcitemu casovemu zpozdeni(Hitler mel taky na konci valky vyhradni pravo pohybovat tankama a take diky tomu nepotlacil vylodeni spojencu) a smer pohyby by byl viditelny i nepriteli, aby si bud mohl lepe pripravit obranu, nebo ustoupit a protos by musel provadet pruzkum, jestli nejede do jiste zkazy. (zvazil bych i nejakou vetsi nemoznost uniku teto jednotky pred atomovkou). Byla by to skvela vyzva pro hrace, ze by museli zmenit svoji taktiku, jakmile by nekdo tuto lod povolal. Nevim ale jak by se takova jednotka odrazila na celkove hratelnosti. Mozna dost spatne.


nezda se mi to 2X realne u lidi skodlyvi efekt budiz ale ne u mimozemske technologie neomezenych schopnosti a sily "max hromadny efekt zbranoveho systemu...
aby MS byla vyditelna spojenci(pohyb) neni dobry napad viz prvni video par yammoto kanonu a MS jde dolu at uz chce nebo nechce.


3)prosba na blizzard : aby Thor za terrany byl povazovan za stejne ultimatni jednotku jako MS "cili stejne nastaveni kolik se jich bude moc vyrobyt"

PS:omlouvam se za chyby a za moje vyjadrovani


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Září '07: Protosská Mothership
PříspěvekNapsal: pát 28. zář 2007 6:42:45 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: čtv 28. čer 2007 14:05:54
Příspěvky: 466
já sem pro dok a pro ultimátnost Mothership ale thora trochu oslabit (Myslim snížit životy) a taky by bylo dobré kdyby mothership nechali všechny schopnosti, zdravý a štíty jako bylo v prvním Gameplay-videu


a odpuste chyby jsem ještě trochu ospalej

_________________
I fantazie má své hranice. A my? My jsme tu od toho, abychom je překročili...


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Září '07: Protosská Mothership
PříspěvekNapsal: pát 28. zář 2007 7:27:03 
Offline
 Profil

Registrován: pát 28. zář 2007 7:16:32
Příspěvky: 1
1. Jak říkají ostatní. MS jedině jako unikátní jednotka. Pokud by jich mělo být více ztratila by svoje kouzlo :)
2. Schopnosti nechat, jako to bylo v první presentačce.
3. Planet Cracker pozměnit, aby vypadal jako v té presentačce (ted mi připadá takoví ubohoučký... tak trochu "Den Nezávislosti" )


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Září '07: Protosská Mothership
PříspěvekNapsal: pát 28. zář 2007 9:27:08 
1. Souhlasim s vetsinou, ze by mela byt pouze jedna silna MS, ale bylo by dobre kdyby byli ostatni hraci informovani ze se MS postavila aby s tim pocitali a dokazali se na to pripravit. Dok je taky velmi dobra myslenka
2. nechal bych schopnosti ktere mela puvodne
3. zruste stity marinakum


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 38 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz