StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je sob 27. dub 2024 10:40:20

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 14 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: SC beta problémy,kdo má taky?
PříspěvekNapsal: pon 26. dub 2010 20:10:05 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: čtv 18. bře 2010 20:13:25
Příspěvky: 40
Tak chlapci,kdo má stejný problém jako já a kámoš tofa?

Jedná se o to,že když se načítá hra,tak uprostřed kde jsem dřív viděl mapu zmenšenou,tak teďka vidím jen fialový obdelníček místo mapy. Další problém je ten,že nám nejdou přehrávat replaye.

A když tak navrhnout řešení jak tyto vady odstranit,děkuji


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: SC beta problémy,kdo má taky?
PříspěvekNapsal: pon 26. dub 2010 22:13:13 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 11. dub 2010 23:23:34
Příspěvky: 110
To ze nejdu prehravat replaye ma viacej ludi, co som pocul. Tie by som teda neriesil, kedze to je asi problem poslednych patchov a blizzardu. Mne to ale ide ok.
Ten druhy problem, co pises bude asi na vasej strane, kedze som o niecom takom u nikoho nepocul a ani o tom nikto nepisal na oficialnych forach. Takze by som doporucoval reinstall hry, pripadne restore systemu, pripadne reinstall systemu alebo nieco podobne.

_________________
Bnet profile link

Obrázek


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: SC beta problémy,kdo má taky?
PříspěvekNapsal: úte 27. dub 2010 0:26:20 
Offline
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 18:59:22
Příspěvky: 323
Me se po x-tem stazeni 9 pak stahla i 10, ale hra blbla (testovano jenom proti AI, bez BN).

Dal jsem reinstall a vsechno beha paradne. Ma to ale nevyhodu, vsechny patche se stahujou komplet znova. Tj, x GB, pocitam.

_________________
Obrázek


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: SC beta problémy,kdo má taky?
PříspěvekNapsal: úte 27. dub 2010 6:14:06 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: čtv 18. bře 2010 20:13:25
Příspěvky: 40
klayman píše:
To ze nejdu prehravat replaye ma viacej ludi, co som pocul. Tie by som teda neriesil, kedze to je asi problem poslednych patchov a blizzardu. Mne to ale ide ok.
Ten druhy problem, co pises bude asi na vasej strane, kedze som o niecom takom u nikoho nepocul a ani o tom nikto nepisal na oficialnych forach. Takze by som doporucoval reinstall hry, pripadne restore systemu, pripadne reinstall systemu alebo nieco podobne.



Tak system jsem reinstaloval 2krat tak jako i celou hru :-) takze po treti me to vazne nebere :-)


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: SC beta problémy,kdo má taky?
PříspěvekNapsal: úte 27. dub 2010 7:05:41 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
Každý, komu nejdou přehrávat replaye, nevidí ani tu mapku při loadovací obrazovce. Vypadá to, že ty dva problémy jsou nějak propojeny. Bohužel trpím tímtéž, což mě neuvěřitelně žere :evil: Ale Blizz už konečně napsal, že na tom pracuje.

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: SC beta problémy,kdo má taky?
PříspěvekNapsal: úte 27. dub 2010 20:04:37 
Offline
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 18:59:22
Příspěvky: 323
Tak uz mam taky key :-) Ve hre zadny problem. Nema to co delat s ovl. gr. karty? Nestahoval jsi ted nejakou novou verzi?

_________________
Obrázek


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: SC beta problémy,kdo má taky?
PříspěvekNapsal: úte 27. dub 2010 20:12:19 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
Ne-e, má ten problém opravdu hafo lidí, nejde o jednotlivce.

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: SC beta problémy,kdo má taky?
PříspěvekNapsal: úte 27. dub 2010 21:24:53 
Offline
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 18:59:22
Příspěvky: 323
Ted jsem zkousel replays a OK. Akorat me to ted ve hre spadlo, vitezstvi na dosah a bum :-)

Jinak, je tu nekde seznam zdejsich hracu na bete?

_________________
Obrázek


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: SC beta problémy,kdo má taky?
PříspěvekNapsal: stř 05. kvě 2010 8:50:25 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
Takže řešení problému:

Chyba je v tom, že Blizzard nějakým hloupým nedopatřením v posledním patchi cosi podělal a při načítání thumbnailu mapy v loading obrazovce a při načítání mapy po spuštění replaye to nedokáže přečíst cestu (adresářovou), ve které jsou nějaké speciální (neanglické znaky).

Kdo má české Windowsy, bude mít v cestě k mapám složku jménem Data aplikací (to dlouhé í je to problémové). Například c:\Documents and Settings\Pralev\Local Settings\Data aplikací\Blizzard Entertainment\Battle.net\Cache

Pravděpodobně v to nejbližším patchi fixnou. Kdo nechce čekat, může si to spravit sám, doporučuji tento postup:
1. Ve složce Local Settings (viz tu cestu, co jsem psal) si vytvořte novou složku, například AppData.
2. Nakopírujte si do ní celou složku Blizzard Entertainment.
3. Otevřete editor registrů (Start -> Spustit -> regedit), v něm si rozklikejte vlevo složku HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\User Shell Folders
4. Opravte údaj Local AppData tak, aby místo složky Data aplikací tam byla ta vámi vytvořená složka AppData.
5. Napište si někam, co jste tam měli původně (nebo si předtím udělejte zálohu).

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: SC beta problémy,kdo má taky?
PříspěvekNapsal: stř 05. kvě 2010 21:05:00 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: čtv 18. bře 2010 21:41:18
Příspěvky: 51
Proč tak složitě? Stačí tu cashe smazat a je po problémech, jen se znovu stáhnou mapy, portréty atd...
Rozhodně jednodušší než se vrtat v registrech.

_________________
Obrázek


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 14 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz