StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 28. bře 2024 19:01:30

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Nový patch 9 a 10 a nefunkční komp
PříspěvekNapsal: sob 24. dub 2010 12:18:27 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: čtv 18. bře 2010 20:13:25
Příspěvky: 40
Lidi potrebuji poradit,po techto patchich 9 a 10 mi nejde hrat betu jak bych to popsal,kdyz se pripojim na ucet at dam jakoukoliv hru i s PC tak proste dochazi k nacitani mapy a hned kousek na zacatku pokazde ve stejnem miste se to sekne a nejde ani videt obrazek mapy uprostred jen modre okno misto mapy. NEvite nekdo co s tim muze byt? Pc jsem otevrel vsechno zkusil jestli neni neco povytahle,prehral jsem DirectX i ovladace grafice a nic jineho me nenapada mimo preinstalovani win a smazat celej komp a jeste jsem smazal betu a nainsaloval znova i se vsema patchema,diky za jakekoliv info uz jsem z toho v prdelx...

Jinak kamos to zkusil na muj ucet a normalne hral,takze to musi byt neco v PC,ale nevim co. Zkusil jsem Resident Evil na max detaily a v pohode slape. Tak ted sahuju znova betu a znova ji zkusim nainstalovat,ale kdyby nejaky napad co a jak budu vdecnej :-) dikes

# Operating system:Windows 2.5.1.2600 (SP 3)
# CPU type:AMD Athlon(tm) 7750 Dual-Core Processor
# CPU Speed (GHz):2.725
# System memory (GB):4 GB DDR2
# Graphics card model:NVIDIA GeForce GTS 250


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Nový patch 9 a 10 a nefunkční komp
PříspěvekNapsal: ned 25. dub 2010 5:17:08 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: čtv 18. bře 2010 20:13:25
Příspěvky: 40
Tak uz jsem i vratil system o 2 zpet pres ms config,v tu dobu to jeste jelo,jestli jsem treba neco nenainstaloval co by se s tim mohlo byt,ale taky to nepomohlo a vidim taky taky zadna rada :-) no dneska se bude mazat :-)


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Nový patch 9 a 10 a nefunkční komp
PříspěvekNapsal: ned 25. dub 2010 7:39:54 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: čtv 28. čer 2007 14:05:54
Příspěvky: 466
napiš na podporu

_________________
I fantazie má své hranice. A my? My jsme tu od toho, abychom je překročili...


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Nový patch 9 a 10 a nefunkční komp
PříspěvekNapsal: ned 25. dub 2010 8:30:48 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: čtv 18. bře 2010 20:13:25
Příspěvky: 40
Tak dalsi zrada :-) XPcka co mam nejdou smazat :-) kdyz v Biosu predelam aby nacital prvni z CDRomky tak to skoci jak to zname stisknete libovolne tlacitko a spustite instalaci z disku,mackam vsechno co jde,ale stejne to najede to Windowsu. Tak jsem myslel ze je spatny cedlo a nejak poskozene,stahnu WIn7 ze je tam dam sice nelegal :-) ale uz jsem nevedel co :-) a to samy akorat ani neche instalovat a hned vjede do Windowsu,jsem z toho mimo a nevim co s tim. Jde to nejak jinak smazat? Znam jen tento zpusob dikes


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Nový patch 9 a 10 a nefunkční komp
PříspěvekNapsal: ned 25. dub 2010 13:21:30 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: čtv 18. bře 2010 20:13:25
Příspěvky: 40
Takze to bylo klavesnici :-) kua bezdrat :-) hnus,pak jsem dal USB,taky nechtela jet nevim jak se to v BIOSu nastavuje a tak pomohla az stara dobra klavesnice s klasickym koncem :-) no nic jdu tahat betu znova,win preinstalovany tak uvidime :-)


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Nový patch 9 a 10 a nefunkční komp
PříspěvekNapsal: ned 25. dub 2010 15:56:36 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: čtv 18. bře 2010 20:13:25
Příspěvky: 40
Tal stahnuta beta,opatchovano a uz se zase hraje,parada :D ja myslel ze uz ten novej komp vyhodim a zase budu muset kupovat novej na SC :D tak prosim o lock neb smazani je to tema k nicemu,dikes :D


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz